ARENELLA Resort ****

Siracusa / Sicília / Taliansko

Dieťa do 12r. zdarma *
Bazén
Plážový servis
Nápoje v cene / All Inclusive
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortný hotelový rezort Arenella s možnosťou All Inclusive, neďaleko pláže v zaujímavej oblasti Siracusa na ostrove Sicília.

Poloha

Hotelový komplex Arenella Rezort sa nachádza len asi 10km od známeho sicílskeho mesta Siracusa na 70ha zelene a patrí k najväčším sicílskym rezortom. Letisko Catania asi 70km. Kyvadlová doprava do mesta Siracusa premáva 2x denne, okrem nedele, za drobný poplatok na mieste.

Pláž, more

Komplex je 250-600m od mora. 4km pláže vybavené drevenými terasami so schodíkmi do mora, slnečníkmi a ležadlami do vyčerpania kapacity. Je tu vybavená súkromná pláž Arenella a ďalšia menšia piesočnatá pláž s kamienkami.
Plážový servis cca 21.05.-24.09. Prístup na pláže pešo alebo kyvadlovou dopravou zdarma v čase cca 9-13 a 15-19h.

Izby, apartmány

460 izieb sa nachádza v hlavnej budove a 1-poschodových terasových budovách komplexu. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor, minibar (naplnený na požiadanie, nápoje za poplatok) a vlastnú terasu alebo balkón.
 • Dvojlôžkové izby Classic – s možnosťou 1 prístelky majú balkón alebo terasu.
 • Štvorlôžkové izby – pozostávajú z obývacej izby s 2 samostatnými lôžkami a spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa s 2 umývadlami.
 • Rodinné izby – sú štvorlôžkové izby s dverami, ktoré oddeľujú spálňu a obývaciu miestnosť, spoločná kúpeľňa
 • Jednolôžkové izby – na vyžiadanie - dvojlôžkové obsadené 1 osobou.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene – formou bufetu, medzinárodné, stredomorské a miestne jedlá podávané na raňajky a večeru v 2 reštauráciách so spoločnými stolmi, voda, nealko a stolové víno k jedlám v cene. Možnosť výberu aj zo základných jedál pre celiatikov / bez lepku (chlieb, cestoviny, koláčiky a sušienky). Hlavná reštaurácia má aj Show cooking, veľký gril, možnosť stravovania na terasách (podľa počasia). Rôzne tematické večery.
Možnosť doobjednať All inclusive, ten zahŕňa:
 • raňajky, obedy a večere formou bufetu
 • nealko nápoje, minerálna voda a stolové víno, pivo k jedlám
 • otvorený bar v čase 10-24h s nealko nápojmi, minerálnou vodou, džúsmi, pivom, vínom, čaj, káva, miestne likéry (nezahŕňa medzinárodné značky, zmrzlinu a fľaškové nápoje)
 • sladké a slané občerstvenie 2x denne
 • 2 bary sú v hlavnej budove a jeden pri bazéne (otvorený podľa rozhodnutia vedenia); all inclusive nie je k dispozícii v plážovom bare

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Arenella Rezort, Siracusa má recepciu, reštaurácie - hlavná, typická sicílska, pizzeria pri bazéne; bar pri bazéne a bar pri pláži, malý obchod, wifi v spoločných priestoroch zdarma, vnútorné parkovisko (nestrážené), zdravotnú službu za poplatok.

Šport, relax, wellness

2 bazény pre dospelých s časťou pre deti, slnečníky a ležadlá do vyčerpania kapacity, prenájom bicyklov. Vodná gymnastika, aerobic, step, tenis, plážový volejbal, stolný tenis, lukostreľba, plážový futbal počas sezóny.
Za poplatok individuálne hodiny windsurfingu, canoe, lukostreľba, potápačské centrum PADI v komplexe.
Nové wellness centrum, vstup za poplatok – bazén a relaxačná zóna, sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, vnútorná a vonkajšia fitnes miestnosť, skrášľovacie kúry a masáže, kútik s bylinnými čajmi.

Klubová karta

V cene v termíne 21.05.-24.09., zahŕňa plážový servis (slnečníky a kreslá / ležadlá na pláži) do vyčerpania kapacity, účasť na animačných programoch, mini club pre deti a športy.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov na požiadanie zdarma. 1. dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma do 02.07. a od 27.08.2017. Detská herňa / ihrisko.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok, nie sú povolené v spoločných priestoroch.
Z rezortu možné zorganizovať prehliadku Sicílie, obzvlášť východnej časti – Taormina (135km), Noto (30km), návštevy miest Ragusa, Modica, Palazzo Acreide alebo prírodných rezervácií Vendicari a Cava Grande. Kyvadlová doprava do mesta Siracusa.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transfer k ubytovaniu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • vodu, nealko a stolové víno k večeri
 • klubovú kartu - plážový servis, animácie, miniklub
 • využívanie bazénov
 • wifi v spoločných priestoroch
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • all inclusive € 131,00 / osoba / týždeň (na požiadanie, platba v CK)
 • malé zviera € 35,00 / týždeň (bez stravy, platba na mieste)
 • kyvadlová dopravu do mesta € 3,00 / osoba / obojsmerne (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Iný termín na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Arenella Rezort, Siracusa

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost