PIETRABLU Resort & Spa ****

Polignano a Mare / Puglia / Taliansko

All Inclusive
Pri pláži
Bazén
Wi-Fi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Výborný resort so službami all inclusive priamo pri pláži - tráva, útesy, drevené terasy, plážový servis, 3 bazény, multifunkčné ihrisko, wellness, 3 bary, 2 reštaurácie, animácie, detské ihrisko, wifi. Vhodný pre náročnejších klientov, rodiny s deťmi.

Poloha

Pietrablu Resort & Spa sa nachádza v nádhernom prostredí na juhu Talianska, asi 4km od centra Polignano a Mare. Neďaleko turistické skvosty ako Alberobello ( asi 40 km) – typické domčeky, dedičstvo chránené UNESCOm a biele mesto Ostuni (asi 54 km), jaskyne Castellana Grotte (cca 20 km) či veľké prímorské mesto Bari (30km) so sviežim historickým centrom.

Pláž, more

Priamo pri pláži - kamenisté pobrežie, krištáľovo čistá voda, vytvárajú sa tu prírodné jazierka. Pri rezorte je vlastná lúka pri mori so slnečníkmi a ležadlami, s drevenými terasami nad skalami, ktoré vedú do mora. Vedľa nej menšia piesočná vybavená ležadlami, slnečníkmi, barom a toaletami.
Plážový servis – slnečníky a ležadlá v rámci All Inclusive zdarma, do vyčerpania kapacity.

Izby, apartmány

Celkom 191 izieb - plne vybavené klimatizáciou, telefón, TV, trezor a chladnička (naplnená na požiadanie), kúpeľňa, Superior suity 2 kúpeľne. Viacero izieb a suít má výhľad na more. Niektoré Suity sú prispôsobené aj pre hendikepované osoby, na vyžiadanie.
 • Izba Comfort – dvojlôžková izba bez možnosti prístelky, malá teraska.
 • Suita – suita pre max 3-4 osoby – spálňa, obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom alebo dvojlôžkom, balkón alebo teraska.
 • Suita Superior – pre max 3-4 osoby – ako Suita, navyše 2 kúpeľne, cena na vyžiadanie.

Stravovanie

All Inclusive v cene – otvorený bar v „Bar 12 Nodi“ pri relaxačnom bazéne s výhľadom na more a v „Bar Stella del Mare“ v zóne s bazénmi – neobmedzená konzumácia nápojov – nealko, ovocné džúsy nefľaškované, káva, pivo, miestne likéry a destiláty, bohatý výber sladkých a slaných snackov. Ovocie a pizza (z pece na drevo) k dispozícii v bare „Stella del Mare“ ráno a popoludní, domáca zmrzlina v určených časoch a na záver večere. Ľahké raňajky v „Bar 12 Nodi“ v čase 10-11,30h, chuťovky od šéfkuchára v čase 11,30-12,30 a 19,-19,30. Čaj 17-18h – ľadové aj horúce čaje so zákuskami.
Reštaurácia so zónou na kŕmenie bábätiek pozostáva z 2 častí – Sala Blu Mediterraneo a Sala Blu Sul Mare s výhľadmi na more. Strava je podávaná formou bufetu, vrátane nápojov, stredomorská kuchyňa s miestnymi špecialitami. Tematické večery, gala večera.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Pietra Blu Resort & Spa, Polignano a Mare má Wi-Fi zdarma v celom rezorte, celodennú recepciu, konferenčnú miestnosť, 3 bary, TV miestnosť, hotelovú službu, práčovňu, oplotené parkovisko.

Šport, relax, wellness

3 vonkajšie bazény (1 detský) so slnečníkmi a ležadlami, multifunkčné ihrisko - volejbal, basketbal, tenis, futbalové ihrisko s umelou trávou, plážový volejbal zdarma.
Wellness centrum – jacuzzi, biosauna, škótske sprchy, turecký kúpeľ, emočné sprchy, relaxačná zóna s aromatickou a farebnou terapiou, fitnes centrum, využívanie v All Inclusive balíku „wellness cesta“.
Za poplatok večerné využívanie športovísk, exkurzie, wellness centrum, skrášľovacie kúry, masáže, solárium.

Zábava, aktivity

Denné a večerné animácie a hry, piano bar, športové turnaje, kartové hry. Disco bar.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov zdarma, postieľka a jedlo v cene.
1. dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma do 20.06. a od 06.09. V ostatných termínoch platí ako 2. dieťa, viď ceník.
Detské ihrisko. Mini a junior kluby pre deti. Miestnosť na kŕmenie bábätiek

Doprava

Individuálna alebo letecká. Letisko Bari 46km, Brindisi 80km. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transfer k ubytovaniu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s All Inclusive
 • využívanie bazénov a športovísk
 • využívanie slnečníkov a ležadiel na pláži
 • účasť na animačnom programe, minikluby
 • Wi-Fi v celom rezorte
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 17,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Pietra Blu Resort & Spa, Polignano a Mare

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost