Hotel SMERALDO SUITE & SPA ****+

San Benedetto del Tronto / Marche / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Bazény
Wellness
Wi-Fi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Exkluzívny hotelový komplex sa nachádza priamo oproti pláži s plážovým servisom zdarma, v blízkosti centra. Má bazén s vírivkou a vodopádom zdarma, wellness za poplatok. Vhodný pre náročných klientov.

Poloha

Exkluzívny hotelový komplex s apartmánmi a izbami Smeraldo Suite & Spa bol otvorený len v júni 2012. Má výbornú polohu priamo oproti pláži v populárnom stredisku San Benedetto del Tronto, vedľa prímorskej promenády. Obchody, reštaurácie a ďalšie vybavenie strediska v blízkosti.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je oproti hotelu.
Plážový servis v cene – 1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo na apartmán / izbu.

Izby, apartmány

Príjemne moderne zariadené izby a apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC a individuálne ovládanú klimatizáciu. Suity / apartmány majú naviac kuchynský kút alebo kuchyňu – indukčný šporák, chladnička, mikrovlnná rúra, od BILO vyššie aj umývačka riadu, elektrická rúra.
 • Dvojlôžková izba Comfort – asi 20m2, minibar, balkón s výhľadom na hory.
 • MONO 2 Suita – asi 24m2, jednoizbový apartmán, komfortný dvojlôžkový rozkladací gauč, kuchynský kút, balkón s výhľadom na hory.
 • BILO 2+1 Suita – asi 35m2, spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom využiteľným ako lôžko, kuchyňa, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more so stolom a stoličkami.
 • Top Family 4+2 Suita – asi 52m, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kuchyňa, balkón s výhľadom na more s posedením.
 • Apartmány – majú základnú kapacitu podľa prvého čísla, číslo za „+“ je počet možných prísteliek, účtované za príplatok.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene.
Partnerská reštaurácia Messer Chichibio je jednou z najlepších na Palmovej riviére, vedená šéfkuchármi Gino a Piero, ponúka autentické a kreatívne jedlá.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Smeraldo, San Benedetto del Tronto má recepciu, presklený výťah z prízemia až na strechu, odkiaľ je nádherný panoramatický výhľad na celú Palmovú riviéru a je vybavená na slnenie. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli, garáž a rezervované parkovacie miesto.
Konferenčné priestory pre až 150 osôb možné prenajať za poplatok.

Šport, relax, wellness

V cene je využívanie terasy na streche hotela s ležadlami a horúcou vírivkou, využívanie vonkajšieho bazéna s vírivou časťou a vodopádom. Smeraldo Wellness Spa za poplatok – sauna, turecký kúpeľ, horúca vaňa, emočné sprchy, švédska sprcha a ľadový vodopád, relaxačná miestnosť s čajovým kútikom, bosý chodník.
Možnosť rezervovať rôzne procedúry a masáže pre tvár a telo. Vstup od 16 rokov.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie zdarma. Miestnosť pre mamičky s bábätkami.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste, len malého vzrastu.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami – cena na izbu /apartmán pre max 2 / 4 osoby
 • využívanie bazénov a terasy
 • plážový servis
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Upozornenie

Záverečné upratovanie kuchynského kúta nie je v cene, v prípade, že nebude uprataný, je účtovaný poplatok € 25,00.

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • prístelku € 33,00 / noc (na vyžiadanie, platba v CK)
 • malé zviera € 15,00 / deň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby / apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Smeraldo, San Benedetto del Tronto

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost