Hotel DINO ***

San Benedetto del Tronto / Marche / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Nápoje k jedlám
Wifi
Bicykle
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný menší rodinný hotel s výbornou polohou priamo pri promenáde oproti pláži.

Poloha

Hotel Dino sa nachádza priamo v stredisku San Benedetto del Tronto, ktoré je centrom Palmovej riviéry v regióne Marche. Hotel je v turisticky atraktívnej rezidenčnej časti strediska, priamo oproti pláži na prímorskej promenáde, ktorá vedie celým strediskom a je lemovaná palmami. Obchody a reštaurácie v blízkosti, do historického centra je to asi 2,5km.

Pláž, more

Hotel je priamo oproti pláži, pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Na hotelovej pláži je rezervovaný plážový servis pre klientov, t.j. 1 slnečník a 2 kreslá na izbu sú v cene.

Ubytovanie

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, sat TV, telefón, trezor, wifi pripojenie na internet zdarma a balkón, spravidla s výhľadom na more. Hotel má celkom len 34 izieb.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu (ovocie, jogurty, ovocné džúsy, cereálie, čerstvé cukrovinky, výber chuťoviek a organických produktov), servírované večere s rôznym menu každý deň a bufetom zeleniny a predjedál. V ponuke sú aj typické mieste jedlá ako napr. sanbenedettská rybacia polievka, jadranské vyprážané rybie filé, grilované a pečené ryby, plnené olivy, cremini a iné. Voda a víno k večeri sú v cene. Možné doobjednať plnú penziu - obedy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Dino, San Benedetto del Tronto má recepciu, jedáleň, reštauráciu, bar s halou a terasou s posedením, parkovisko pre klientov zdarma.

Šport, relax, wellness

Prenájom bicyklov v hoteli zdarma, srtrediskom vedie 5km dlhý cyklistický chodník - dostanete sa ním aj do mestského prístavu, rybárskeho prístavu, alebo na veľké otvorené trhovisko.

Rodina, deti

Pred hotelom bolo vybudované nové detské ihrisko. Na požiadanie sú k dispozícii detské postieľky, zábrany na posteľ, vysoké stoličky a detské sedačky na bicykle. Hotelový šéfkuchár rád pripraví upravené menu podľa detských potrieb.

Extra

V hoteli poradia aj s rezerváciou výletu napr. na rybárskej loďke.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom v sezónnych termínoch (výluka začiatkom augusta), záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vodu a víno k večeri
  • plážový servis (spoločné kabínky, 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 kreslo /izba)
  • wifi
  • prenájom bicyklov (do vyčerpania kapacity)
  • parkovanie
  • turistickú taxu
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, v sezóne často 7 nocí. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Rezervácia pobytu - Hotel Dino, San Benedetto del Tronto

Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost