Villaggio DE ANGELIS

Marcelli di Numana / Marche / Taliansko

250m od pláže
Pre rodiny
Bazény
Plážový servis
Wi-Fi
Animácie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Komplex s apartmánmi, vilkami, deluxe vilkami a hotelovou časťou asi 250 m od pláže s jemným štrkom, plážový servis v cene, 3 bazény, detský bazén s tobogánom, ihrisko a detský klub na pláži. Možnosť doobjednať polpenziu.

Poloha

Prázdninové stredisko, Villaggio De Angelis sa nachádza v stredisku Marcelli di Numana v regióne Marche, asi 1km od centra.

Pláž, more

Pláž s jemným štrkom asi 250m od villaggia, spojené chodníčkom.
Plážový servis pri plážovom klube Holiday Centre v cene – 1 slnečník a 2 ležadlá na apartmán (okrem mimosezónnych termínov).
V tejto časti pobrežia sa pláž zvažuje do mora prudšie v porovnaní so severom či palmovou riviérou.

Izby, apartmány

Komplex má celkom 320 apartmánov a 26 hotelových izieb. Apartmány sú rozdelené medzi malé vilky, Deluxe vilky a apartmány. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti, telefón a TV.
 • MONO 3 STANDARD – jednoizbový apartmán pre max 3 osoby má manželskú posteľ (veľkosti queen) a jednu rozkladaciu posteľ (z kresla), veranda na prízemí alebo balkón na prvom poschodí s posedením, trezor, klimatizácia v určených časoch.
 • V4 COMFORT – malé drevené vilky pre 4 osoby (asi 36-37,5m2), majú obývaciu miestnosť, spálňu s manželskou posteľou a spálňu s 2 samostatnými lôžkami, vonkajšiu verandu s posedením, klimatizácia, trezor. Na vyžiadanie pri objednávaní možnosť objednať za príplatok typ s vybavenou záhradkou a 5.lôžko v obývacej miestnosti.
 • V5 DELUXE – polo-drevené vilky pre max 5 osôb (asi 58m2), majú obývaciu miestnosť s rozkladacím kreslom, spálňu s manželskou posteľou a balkónom, spálňu s 2 lôžkami, klimatizácia, trezor, LCD TV, všetky sú prízemné s vlastným vchodom a vybavenou záhradkou. Pre tento typ ubytovania v cene navyše 1 výmena posteľnej bielizne pri pobyte na 14 nocí a vstup do bazénu na pláži
 • BILO 5 SUPERIOR – apartmán pre max 5 osôb na prízemí (asi 56m2) má obývaciu miestnosť s 2 rozkladacími kreslami /lôžkami a 5.lôžkom, spálňu s manželskou posteľou, záhradku so stolom, stoličkami a ležadlami, trezor a klimatizácia
 • BILO 4 T – apartmán pre max 4 osoby na 1.poschodí má asi 50m2, obývaciu miestnosť s dvoma rozkladacími kreslami /lôžkami, spálňu s manželskou posteľou, klimatizáciu, trezor, priestranný balkón s posedením.
 • TRILO 6 T – apartmán pre max 6 osôb na 1.poschodí má asi 62m2, obývaciu miestnosť s dvoma rozkladacími kreslami /lôžkami, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 toalety, klimatizáciu, trezor, priestranný balkón s posedením.
 • TRILO 6 G – apartmán pre max 6 osôb na prízemí má asi 62m2, obývaciu miestnosť s dvoma rozkladacími kreslami /lôžkami, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 lôžkami, 2 toalety, klimatizáciu, trezor, záhradku s posedením a ležadlami.

Stravovanie

Individuálne.
Na vyžiadanie pri rezervácii možnosť doobjednať polpenziu.
Kaviareň Holiday Cafe v komplexe, samoobslužná reštaurácia Point na pláži (otvorená do obedu, do 01.09.), bar Havana Cafe na pláži (otvorený 08.06.-01.09.), stánok s pizzou a reštaurácia na polpenziu otvorená v čase večere v komplexe.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio De Angelis, Marcelli di Numana má recepciu, butik, bankomat, spoločenskú miestnosť, kaplnku, wi-fi zónu, herňu.
Za poplatok práčovňu na mince, lekára v určených časoch, parkovanie pri klube Holiday Centre na pláži, veľké parkovisko.

Šport, relax, wellness

3 bazény v rámci villaggia (v sobotu ráno zatvorené kvôli údržbe), relaxačný bazén s vodopádom, gejzírom, vodné delo a vírivka (otvorená 01.06.-07.09. v určených časoch, len pre dospelých za poplatok), vodné hry, nový bazén pre deti s tobogánom (v určených časoch, s kúpacou čiapkou), divadlo, ihrisko na basketbal.
Za poplatok využívanie multifunkčného ihriska na futbal, tenis, videohry, detský park Magic Island Park pre deti 3-12 rokov a bazén s tobogánom na pláži v určených časoch (08.06.-31.08.).

Zábava, aktivity

Animačný program podľa sezóny – viď Klubová karta.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok, bez bielizne.
Vysoké stoličky k dispozícii v reštaurácii, ranný kútik pre bábätká s asistenciou, pediater za poplatok

Klubová karta

V cene, zahŕňa: detské kluby Baby, Mini a Junior, seniorský klub, privítací nápoj, ranné a večerné animácie, turnaje, vodnú gymnastiku, aerobic, disco bar, tematické večery; v termíne po 31.08. a do 07.06. spoločné animácie. Programy môžu byť obmedzené na okraji sezóny alebo podľa počasia.
BABY CLUB – pre deti do 3 rokov, zahŕňa vstup do detského bazénu, ihrisko (asistencia počas dňa), tance pre deti; prítomnosť rodičov je nutná.
MINI CLUB – pre deti 5-12 rokov zahŕňa vstup do detského bazénu, vstup do bazénu na pláži počas animácií, v termíne 08.06.-31.08. športová škola, tematické party s kreslenými hrdinami, detské tance, majstrovanie, animované filmy, 1 kolektívna hodina plávania.
JUNIOR CLUB – zahŕňa vstup do bazénu na pláži počas animačných programov, v termíne 08.06.-31.08. futbalové a ping-pong-ové turnaje, volejbal, plážový volejbal, futbal, party na pláži, divadelný workshop, kolektívne kurzy tanca.
SENIOR CLUB – zahŕňa kolektívne kurzy ako pilates, salsa, meringue, baciata, tango, bowling na tráve, volejbal, plážový volejbal, futbal, tenis a lukostreľba. Program sa môže líšiť podľa termínu, sezóny a počasia

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • vstupné upratanie apartmánu
 • posteľnú bielizeň s týždennou výmenou
 • využívanie 3 bazénov v komplexe, fitnes zóny, ihriska v určených časoch
 • plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá / apartmán)
 • klubovú kartu (viď zahrnuté služby v nej)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka pre deti do 4 rokov € 40,00 / týždeň (na vyžiadanie pri rezervácii, platba na mieste
 • prístelka – 5. lôžko vo vilke V4 € 120 – 330,00 / týždeň podľa termínu (na vyžiadanie pri rezervácii, platba na mieste)
 • výmena posteľnej bielizne počas pobytu € 11,00 / manželská posteľ, € 8,00 / samostatné lôžko (na vyžiadanie, bielizeň treba priniesť na info point, platba na mieste)
 • balíček uterákov – froté uterák na tvár a osuška € 6,00 / osoba / balíček (povinná výmena po 3 dňoch, priniesť na info point, alebo vlastné, platba na mieste)
 • mikrovlnka v apartmáne Deluxe a apartmánoch rezidencie € 50,00 / týždeň (na vyžiadanie pri rezervácii, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Tento rok musia klienti villaggia nosiť náramky, tie oprávňujú k využívaniu príslušných služieb v komplexe i na pláži.
Platenie v komplexe a na pláži hotela je možné magnetickými kartami, ktoré si klienti dobijú na recepcii.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 17,00 hod. Apartmány / izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 9,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio De Angelis, Marcelli di Numana

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost