Apartmány VILLA RUGIADA

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

100m od lanovky
Wifi
Parkovanie
Pes povolený

Naše hodnotenie

*** / Apartmány s dobrou polohou pár krokov od lanovky Carosello 3000, s wifi.

Poloha

Apartmány Villa Rugiada majú dobrú polohu pre lyžiarov v blízkosti lanovky Carosello 3000. Pokojná lokalita, centrum mestečka Livigno je asi 20min chôdze. Množstvo obchodov a rešturácii - možnosti nakupovania v tomto obľúbenom "duty free" stredisku (bezcolná zóna).

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Carosello 3000 iba asi 100m od domu. Pri dobrých snehových podmienkach možné zlyžovať až k domu, resp. prejsť od domu na lyžiach k lanovke. Skibus zabezpečuje spojenie aj ku ostatným lanovkám strediska Livigno, na opačnú stranu Mottolino.
V tzv. "free ski" termínoch je skipas pre lyžiarske stredisko automaticky v cene ubytovania, resp. zvýhodnený. V sezóne 2017/18 sa jedná o termíny 01.12.-22.12.2017 a 07.04.-01.05.2018. V ostatných termínoch možnosť voľby medzi skipasom platným len v Livigno (zvýhodnený 1-dňový skipas vo švajčiarskom St. Moritz, viac info na požiadanie) alebo celoplošne platným skipasom Alta Valtellina, ktorý platí aj v strediskách Bormio, Isolaccia, Santa Caterina Valfurva...

Ubytovanie

Celkom sú v dome prenajímané 2 apartmány. Majú vybavený kuchynský kút (sporák, chladnička, kávovar, kanvica, toastovač, mikrovlnka), sat TV a wifi pripojenie na internet.
 • BILO 4 – apartmán pre max 4 osoby má asi 50m2, je na zníženom prízemí, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s kuchynským kútom (aj rúra) a dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy.
 • QUATRO 8 – apartmán pre max 8 osôb sa nachádza na druhom poschodí, má asi 90m2, celkom 3 spálne - dve po 3 lôžka, jednu s manželskou posteľou, kúpeľňa s vaňou a WC, sušič na vlasy, kuchyňu aj s umývačkou riadu, balkón. Hostia tohto apartmánu majú navyše k dispozícii rezervovanú aj jednu kúpeľňu na chodbe mimo apartmánu so sprchou a WC.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Villa Rugiada, Livigno majú wifi pripojenie na internet, lyžiareň / úschovňu bicyklov a parkovacie miesta.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum / vodný svet Aquagranda Livigno asi 4km od apartmánov.

Rodina, deti

Rodiny sú vítané. Detskú postieľku v prípade záujmu žiadajte pri rezervácii.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň
 • wifi pripojenie na internet
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 150 /apartmán (môže byť požadovaná, platba na mieste)
 • miestna taxa len v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • uteráky € 8 /osoba /výmena (alebo vlastné, na požiadanie, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie (alebo odovzdať apartmán uprataný, nezahŕňa kuchyňu)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Villa Rugiada, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost