Grand Hotel SPIAGGIA ****

Alassio / Liguria / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Wifi
Garáž
Pes povolený

Naše hodnotenie

**** / Príjemný svieži hotel s výbornou polohou - oproti pláži, neďaleko centra atraktívneho prímorského letoviska regiónu Liguria.

Poloha

Kompletne zrenovovaný Grand Hotel Spiaggia sa nachádza oproti pláži v obľúbenom stredisku ligurskej riviéry Alassio. Centrum mesta s obchodmi, barmi a reštaurácii v pohodlnej pešej dostupnosti. Z hotela je krásny výhľad na celý záliv slnka - Baia del Sole.

Pláž, more

Hotel stojí rovno oproti pláži. Plne vybavená privátna pláž pre klientov hotela, servis / slnečníky a ležadlá za poplatok na mieste.

Ubytovanie

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, toaletné potreby, papuče, klimatizáciu / kúrenie, Sat TV s plochou obrazovkou, trezor, telefón, rádio, minibar a stôl. Župany k dispozícii od typu Classic a vyššie. Prístelky pre ďalšie osoby na požiadanie.
 • Essential – základný typ dvojlôžkovej izby má asi 14m2 a francúzsku posteľ.
 • Classic – dvojlôžková alebo twin izba má asi 20m2.
 • Classic s balkónom – dvojlôžková alebo twin izba má asi 18m2 a balkón.
 • Výhľad na more – dvojlôžková alebo twin izba má asi 20m2 a balkón s výhľadom na more.
 • Superior / výhľad na more – dvojlôžková alebo twin izba má asi 22m2 a balkón s výhľadom na more.
 • Junior Suita / výhľad na more – dvojlôžková alebo twin verzia má asi 26m2, opticky oddelenú obývaciu zónu a balkón s výhľadom na more.

Stravovanie

Možnosť voľby medzi raňajkami, polpenziou a plnou penziou. Obedy a večere sa podávajú v panoramatickej reštaurácii na 6. poschodí, šéfkuchár ponúka tradičné recepty s typickými a sezónnymi ingredienciami vrátane morských plodov, mäsa, domácich cestovín, zeleniny a bezlepkových jedál, dezerty od domáceho cukrára.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Celoročne otvorený Grand Hotel Spiaggia, Alassio je plne klimatizovaný, má recepciu, panoramatickú reštauráciu na 6. poschodí s výhľadom na more, bar Le Vele, čitáreň, spoločenské miestnosti, tanečná sála, herňa, privátna garáž. Konferenčné / seminárne priestory, kapacita 70 osôb. Wifi pripojenie na internet v spoločných priestoroch.

Šport, relax, wellness

Panoramatická strešná terasa s bazénom (otvorený počas letnej sezóny jún - september), Jacuzzi a ležadlami na slnenie, americký bar, na 7.poschodí. Herňa / fitnes miestnosť.

Zábava, aktivity

Herňa. Hotel má garáž aj pre horské bicykle.

Rodina, deti

Herňa pre deti.

Extra

Malé domáce zvieratá povolené iba na požiadanie vopred za poplatok na mieste, nie sú povolené v spoločných priestoroch.

Doprava

Individuálna. Možné zabezpečiť letenky na pravidelných linkách, transfer k ubytovaniu z letiska alebo zo železničnej stanice.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
 • využívanie bazénu počas letných mesiacov
 • vstup na privátnu pláž
 • klimatizáciu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • za domáce zviera € 29 /noc (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je na požiadaine ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Grand Hotel Spiaggia, Alassio

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost