Hotel BRUNNERHOF ***

Rasun Anterselva / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Kronplatz

4 km od lanovky
150 m skibus
Wellness
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel s wellnessom, wifi, blízko centra mestečka, 4 km od zjazdoviek a 8 km od mesta Brunico.

Poloha

Hotel Brunnerhof sa nachádza v centre malého mestečka Rasun Anterselva, asi 8 km od mesta Brunico. V centre mestečka sa nachádzajú obchody s potravinami, banka, pizzeria.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie zjazdovky Olang sú vzdialené 4 km, zastávka skibusu sa nachádaz pri hoteli. Možnosť zakúpenia miestneho skipasu alebo Dolomiti SuperSki, ktorý umožňuje lyžovať v Kronplatz, Cortina d'Ampezzo, Alta Badia, Val Gardena, Seiseralm,Val di Fassa, Karersee, Arabba, Marmolada, Tre Cime Dolomiti, Fleimstal, Obereggen, San Martino di Castrozza-Rollepass, Eisacktal, Trevalli, Civetta. Viac o stredisku na lyžovanie Kronplatz.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kúrenie, telefón, SAT TV, trezor, pripojenie na internet, balkón.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované 4-chodové večere, 1 x v týždni gala večera. Silvestrovská gala večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Brunnerhof, Rasun Anterselva má recepciu, reštauráciu, bar, TV miestnosť, internetový kútik, terasu, výťah, vyhrievanú úschovňu lyží a parkovisko do vyčerpania kapacity.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum otvorené v čase 15 ,00 - 19,00 hod : sauna, parný kúpeľ, infrakabína, vírivka zdarma. Solárium za poplatok na mieste.

Extra

Papuče a uteráky do sauny zdarma.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenziu
 • vstup do wellness
 • wifi
 • papuče a uteráky do sauny
 • Silvestrovská gala večera
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie pobyty na minimálne 3 noci Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Brunnerhof, Rasun Anterselva

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost