Hotel PALAZZO FERRAIOLI ****

Atrani / Kampánia - Amalfské pobrežie / Taliansko

Náš tip
150m od pláže
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štýlový hotel Palazzo Ferraioli s výbornou polohou v Atrani - pešia dostupnosť pláže, centra Amalfi, výhľad na more, wifi, wellness, výborná cena.

Poloha

Hotel Palazzo Ferraioli sa nachádza priamo v centre mestečka Atrani, hneď vedľa svetoznámeho Amalfi na jednom z najkrajších miest Talianska - Amalfskom pobreží. Atrani je rovnako ako Amalfi súčasťou dedičstva UNESCO. Hotel je budovou z 19. storočia, jedna z najstarších rezidencií v meste, prebudovaná na moderný štýlový hotel. Do Amalfi je to len asi 10min chôdze.

Pláž, more

Ku pláži v Atrani je to len asi 150m od hotela. Prenájom slnečníkov a ležadiel na pláži za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Príjemne, štýlovo a originálne zariadené izby majú všetky klimatizáciu, 32" sat TV, minibar, trezor, telefón s priamou voľbou a wifi pripojenie na internet zdarma. Kúpeľne sú rovnako štýlovo zariadené, majú sprchu, bidet, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo. Izby vyšších kategórií majú vaňu priamo v izbe.
 • Classic – dvojlôžková izba orientovaná do dvora / na mestečko; aj pre 1 osobu.
 • Classic s výhľadom na more – dvojlôžková izba s čiastočným výhľadom na more, vaňa alebo sprcha.
 • Superior s výhľadom na more – izby venované známym hereckým divám, krásny výhľad na Atrani a more, 50" TV, vírivá vaňa pre dvoch priamo v izbe.
 • Deluxe – s klenutým stropom a oblými oknami s výhľadom na Atrani a more, 50" TV, vírivá vaňa pre dvoch priamo v izbe.
 • Deluxe Family – rodinná izba pre až 4 osoby s klenutým stropom a oblými oknami s výhľadom na Atrani a more, 50" TV, vírivá vaňa pre dvoch priamo v izbe.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene - čerstvá zelenina a ovocie z miestnej produkcie, syry, vajcia, miestne údeniny, ovocné džúsy, čaje a káva, koláče a marmelády. K dispozícii aj bezlepkové potraviny.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Palazzo Ferraioli, Atrani má recepciu, strešnú terasu s výhľadom na more a okolie, reštauráciu, bar, vínny bar, wifi v celom hoteli zdarma, výťah, seminárna miestnosť, parkovanie za poplatok (odporúčame rezervovať vopred). Možnosť prenájmu auta, naplánovania svadby alebo zabezpečenia exkurzií.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum Nel Blue v hoteli - vírivky, fínska sauna, parný kúpeľ, emočné sprchy, na požiadanie masáže a skrášľovacie kúry. Strešná terasa so slnečníkmi a ležadlami na slnenie, dve nové vírivky pre dvoch priamo na terase, bar s občerstvením.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfery k ubytovaniu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • wifi pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 3,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • kvety, fľašu Prosecco, ovocie na izbe pri príchode...
 • parkovanie cca € 25 /noc
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Palazzo Ferraioli, Atrani

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost