Aparthotel DOLOMITI SUL MARE ****

Briatico / Kalábria / Taliansko

150 - 300m od pláže
Plážový servis
Bazén
Nápoje k jedlám
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Pekné villaggio obklopené olivovníkmi asi 2 km od mestečka Briatico, 150 - 300m od pláže. Ubytovanie v izbách a apartmánoch so stravou, k dispozícii bazén, ležadlá a slnečníky, tenisový kurt, futbalové ihrisko, bar, minimarket, animácie.

Poloha

Villaggio Dolomiti sul Mare sa nachádza na pokojnom mieste cca 2km od mestečka Briatico v obľúbenej časti Kalábrie v blízkosti známeho mesta Tropea, obklopené olivovníkmi.

Pláž, more

Asi 150-300m od súkromnej piesočnatej pláže. K dispozícii je plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo), používanie kanoe zdarma, vodné šliapadlá, plážový volejbal, sprcha. Ku pláži sa ide chodníčkom, ktorý prechádza popod miestnu jednokoľajovú železnicu.

Izby, apartmány

Villaggio disponuje 120 aparthotelovými izbami umiestnenými v nízkopodlažných bungalovoch. Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek sa nachádzajú na prízemí a majú sociálne zariadenie, fén, ventilátor, TV, trezor a kuchynský kút na krytej verande (využívanie za poplatok na mieste).

Stravovanie

Polpenzia – kontinentálne raňajky, servírované večere s možnosťou výberu z 2 druhov jedál 1. a 2. chodu, prílohy, predjedlá, ovocie, 1/2l minerálky alebo 1/4l vína alebo nealko nápoj, po večeri je podávaný zákusok. Možnosť doobjednania plnej penzie - obedov (ako večere, len bez zákusku).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio Dolomiti sul Mare, Briatico má recepciu, reštaurácia, bar, minimarket, Wi-Fi na recepcii zdarma, parkovisko.

Šport, relax, wellness

Bazén pre deti a dospelých s hydromasážou, slnečníkmi a ležadlami (do vyčerpania kapacity), tenisový kurt, futbalové ihrisko, bocce, šípky, streľba z luku.

Zábava, aktivity

Animačný program a miniklub v taliančine, amfiteáter.
V oblasti sa nachádza delegát a je klientom k dispozícii 1-2x v týždni, organizuje fakultatívne výlety v českom, resp. slovenskom jazyku.

Rodina, deti

Dieťa do 12r. na 3. a 4. lôžku zdarma. Detský park, biberonia (miestnosť pre mamičky na prípravu detských jedál), miniklub v taliančine.

Klubová karta

V cene – zahŕňa využívanie bazénu, plážový servis (slnečník + ležadlo + kreslo), využívanie športových zariadení, animácie a miniklub (júl, august), parkovisko.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • nápoj k večeri
 • plážový servis
 • využívanie bazénu a športovísk
 • animačný program v júli a auguste
 • wifi na recepcii
 • parkovanie
 • služby delegáta v oblasti
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • využívanie kuchynského kúta € 10 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 17,00 hod. Aparthotelové izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio Dolomiti sul Mare, Briatico

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost