URBAN HOTEL DESIGN ****

Terst / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

V centre
Wifi
Klimatizácia
Garáž *

Naše hodnotenie

**** vo svojej kategórií, dobré recenzie / Hotel v jednoduchom urbanistickom štýle, verný svojmu menu, vybavený dizajnovými kúskami. Výborná centrálna poloha.

Poloha

Urban Hotel Design sa nachádza priamo v historickom centre Terstu, iba niekoľko krokov od námesta Piazza Unita d'Italia, barov, kaviarní, reštaurácií, obchodov a aj ďalších pamiatok mesta. Len asi 100m od osobného prístavu, prímorskej zóny a neďaleko kongresového centra Terstu.

Ubytovanie

Izby v jednoduchom urbanistickom štýle, jemné prírodné tóny, žiarivé farby dodávajú stoličky Soft Little Heavy od Ron Arada (Morosco). Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, klimatizáciu s individuálnym ovládaním, LCD sat TV, vysokorýchlostné wifi pripojenie zdarma, trezor na laptopy, minibar, telefón s hovormi do EU, USA a Kanady zdarma. Certifikované eko kozmetické produkty.
Okrem izieb je k dispozícii aj tzv. Loft so samostatným vchodom hneď v susedstve Urban Hotela. Loftové byty pozostávajú so spálne, obývacej miestnosti a kúpeľne, niektoré sú viacpodlažné. Majú tiež chladničku /bar, sušič na vlasy, espresso kávovar.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel je situovaný do zvonku nenápadne pôsobiacej budovy. V interiéry boli však okrem moderných prvkov zachované aj pôvodné, napr. v raňajkovej miestnosti je cez presklenú podlahu vidieť pôvodné rímske základy z 1. storočia. Zariadenie hotela v spolupráci s vedúcimi talianskymi dizajnovými spoločnosťami ako Moroso, Arper a Fabbian.
Urban Hotel Design, Terst má vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet, neobmedzené hovory do EU, USA a Kanady pre klientov zdarma,
"Easy Parking" je parkovacia služba v zmluvnej garáži asi 3km od hotela - po príjazde k hotelu následne parkovacia služba hotela auto zaparkuje v garáži a podľa potreby privezie naspäť (informovať 20min vopred), paušálny poplatok € 23 (nočný príplatok € 10). Asi 200m od hotela je parkovací dom s hodinovou taxou za parkovné € 1,50 /hodina, maximálna denná tarifa € 10 a nočná € 5. Viac info ohľadom parkovania pri rezervácii.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia pobytu

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost