Villaggio TERRA MARE

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

700m od pláže
Bazén
Plážový servis
Klimatizácia *
Umývačka riadu, pračka
Wifi zdarma
Parkovanie / garáž

Naše hodnotenie

***/**** / Apartmány pre až 9 osôb v lagúne, s kotviskom, bazénom, wifi zdarma, Lignano Sabbiadoro.

Poloha

Villaggio Terra Mare sa nachádza na samom konci časti Lignano Sabbiadoro, v jachtovom prístave, kde sa more stretáva s lagúnou. Centrum Lignano Sabbiadoro s obchodi, reštauráciami a barmi asi 500m. Terra Mare je súčasťou väčšieho komplexu Punta Faro Village. Celý komplex pozostáva z 3 rôznych rezidencií - Terra Mare na ostrove Punta Faro, kde je väčšina apartmánov renovovaných a uprostred areálu sa nachádza vonkajší bazén; ďalšími súčasťami sú rezidencia Olimpo a rezidencia Porta del Mare. Ideálne východzie miesto aj pre výlety na člne či jachte do lagúny alebo na Jadranské more, napr. smerom na Slovinsko či Chorvátsko.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 700m od apartmánov. Plážový servis je zahrnutý v cene, t.j. 1 slnečník + 2 kreslá / ležadlá na pláži v cene 1 apartmánu. Klientom je pri príchode pridelené konkrétne miesto na partnerskej pláži.

Ubytovanie

Apartmány majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj mikrovlnka, kávovar, umývačka riadu), pračku, sat TV a wifi pripojenie na internet zdarma.
 • D6 – apartmán pre max 6 osôb je trojpodlažný. Na úrovni ulice je garáž s pračkou; na prvom poschodí je obývacia miestnosť s kuchynským kútom, terasa, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa; na druhom poschodí je podkrovná izba s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a ďalšia kúpeľňa. Tento typ apartmánu nemá klimatizáciu, kúpeľne sú spravidla jedna s vaňou a jedna so sprchou.
 • D3-6 – ako typ D6, navyše má klimatizáciu.
 • E8 – kompletne zrenovovaný apartmán Superior pre max 8 osôb je štvorpodlažný. Na úrovni ulice je garáž s pračkou; na prvom poschodí je obývacia miestnosť s kuchynským kútom, terasa, komora, kúpeľňa; na druhom poschodí sú 2 spálne každá s manželskou posteľou, kúpeľňa; na treťom poschodí je spálňa s 2 samostatnými lôžkami, otvorená manzarda s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kúpeľňa. Apartmán je klimatizovaný, kúpeľne majú sprchovací box.
 • E9 – apartmán pre max 9 osôb je štvorpodlažný. Na úrovni ulice je garáž s pračkou; na prvom poschodí je obývacia miestnosť s kuchynským kútom, terasa, komora, kúpeľňa; na druhom poschodí je spálňa s manželskou posteľou a ďalšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa; na treťom poschodí je manzardová otvorená spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a ďalšia otvorená manzarda s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom. Tento typ apartmánu nemá klimatizáciu, kúpeľne sú spravidla jedna s vaňou a jedna so sprchou.
 • E1-9 – ako typ E9, navyše má klimatizáciu.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie rezidencie, ďalšie služby

Villaggio Terra Mare, Lignano má wifi pripojenie na internet zdarma, parkovanie aj v garáži, 1 miesto na kotvenie s rozmermi 10x3,6m na apartmán (na požiadanie zdarma).

Šport, relax, wellness

Uprostred komplexu sa nachádza Sporting Club, kde je vonkajší bazén v rímskom štýle so slnečníkmi, ležadlami a posedením, detské ihrisko, sprchy s teplou vodou, toalety a miestnosť na prebaľovanie bábätiek, bufet. Vstup pre klientov zdarma.

Zábava, aktivity

V stredisku Lignano sa nachádza vodný park Aquasplash, zábavný park Gulliverlandia, lunapark Strabilia, dobrodružný park Unicef, Junior Park, nafukovací park Gommosi, ZOO Punta Verde s viac než 1000 zvieratami 150 druhov.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok, do vyčerpania kapacity. Detské ihrisko v Sporting Clube.

Extra

Europa karta so zľavami na rôzne zmluvné služby (obchody, reštaurácie, zábavné parky) v stredisku pre klientov v apartmánoch.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu na 7 nocí
 • 1 plážový servis /apartmán
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu (okrem apartmánov D6 a E9)
 • 1. sadu posteľnej bielizne a uterákov (výmena za poplatok)
 • využívanie bazénu
 • wifi zdarma
 • parkovanie
 • 1 miesto na kotvenie zdarma (nahlásiť)
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • Europa kartu
 • asistenčnú službu v stredisku
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 /apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia)
 • miestna taxa, len ak bude zavedená miestnymi úradmi (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň € 8,00 /osoba /výmena (alebo vlastná, platba v CK / na mieste)
 • uteráky € 7,00 /osoba /výmena (alebo vlastné, platba v CK / na mieste)
 • detská postieľka € 2,00 /deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba v CK / na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v čase 17-20,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod. V termínoch 14.05.-18.06. na požiadanie týždenný pobyt s iným nástupným dňom, do 14.05. a od 03.09. minimálna dĺžka pobytu 5 nocí a voľný nástupný deň, na požiadanie.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio Terra Mare, Lignano Sabbiadoro

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost