Hotel RIVIERA & MAXIMILIAN'S ****

Terst / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Pri mori
Wifi
Wellness
Bazén & plážový servis
Parkovanie
Pes povolený

Naše hodnotenie

**** / Ak preferujete pokojnejšiu polohu uprostred parkov s výhľadmi na more a blízko záhrad, kde sa prechádzali už Habsburgovci...

Poloha

Hotel Riviera & Maximilian's má atraktívnu polohu uprostred zelene asi 10km od centra Terstu (10 min. jazdy), len asi 1,5km pešej chôdze severne od zámku Miramare (5 min chôdze), priamo nad morom. Hotel pozostáva z historickej vily so starožitným nábytkom a z moderného krídla.

Pláž

Pri hoteli sú 2 plážové zariadenia s bazénmi, prístup z hotela výťahom. V prevádzke od konca mája do polovice septembra, podľa počasia. Využívanie pláže, bazénov a 2 ležadlá na izbu v cene.

Ubytovanie

Príjemne zariadené izby sú kompletne vybavené, majú kúpeľňu so sprchou a WC, klimatizáciu, wifi pripojenie na internet, trezor, sat TV s plochou obrazovkou, minibar a výhľad na more (môže byť cez zeleň).
  • Jednolôžková izba – asi 10m2 + 4m2 kúpeľňa, francúzska posteľ.
  • Dvojlôžková izba Classic – asi 13m2 + 4m2 kúpeľňa.
  • Dvojlôžková izba Superior – asi 20m2 + 5m2 kúpeľňa, balkón alebo okno s výhľadom na more.
  • Dvojlôžková izba Deluxe – asi 27m2 + 5m2 kúpeľňa, priestrannejší balkón s výhľadom na more.
  • Suita – asi 30m2 + 5m2 kúpeľňa, výhľad na more.
  • Rodinná izba – asi 27m2 + 5m2 kúpeľňa, priestranné ubytovanie vhodné pre 4-členné rodiny, 1 manželská posteľ queen size, 2 samostatné lôžka.

Stravovanie

V reštaurácii Le Terrazze s výhľadom na more. Ponuka jedál z mäsa, rýb, tradičnej talianskej kuchyne, chute mora aj zeme Terstu, k tomu skvelé vína Collio a ďalšie národné a medzinárodné značky. V cene sú raňajky podávané formou bufetu, večere (polpenziu) je možné doobjednať.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Riviera & Maximilian's, Trieste má wifi pripojenie na internet zdarma, priestranné parkovisko zdarma, reštauráciu s krásnymi výhľadmi, konferenčné priestory.

Šport, relax, wellness

Hotel má priamy prístup k moru - na pláž Riviera sa zveziete výťahom, prenájom bicyklov. 3 tenisové kurty v pešej vzdialenosti od hotela, v prevádzke celoročne.
Wellness centrum Exentia, potrebá je rezervácia kvôli exkluzívnemu charakteru Spa zóny. K dispozícii je sauna s panoramatickým výhľadom na more, vonkajšia terasa, parný kúpeľ, chromoterapia či možnosť rezervácie procedúr. Použvané sú výlučne talianske kozmetické produkty.

Extra

Psy všetkých veľkostí sú povolené, hotel má heslo VIP = Very Important Pet (veľmi dôležitý domáci miláčik). Pobyt so psom ohláste vopred, poplatok je € 10 /deň. V izbe bude miska pre psa, dostanete informácie o službách pre psov, pohotovostnej veterinárnej službe, mapu s vyznačením chodníkov na prechádzky so psom v okolí hotela. Na požiadanie extra zabezpečí hotel venčenie alebo opatrovanie psov, psieho kaderníka, taxi službu na presuny so psom.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia pobytu

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost