Hotel LUNA ***

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Klimatizácia
Wifi
Bicykle

Naše hodnotenie

*** / Príjemný menší hotel priamo oproti pláži a v centre Lignano Sabbiadoro.

Poloha

Rodinne vedený hotel Luna sa nachádza priamo oproti pláži pri charakteristickej reštaurácii na mori Terazza Mare v letovisku Lignano Sabbiadoro. Centrálna poloha neďaleko obchodov, barov a reštaurácií.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora oproti hotelu. V cene je plážový servis, t.j. 1 slnečník a 2 kreslá, resp. ležadlá na pláži /izba.

Ubytovanie

Všetky izby majú klimatizáciu, kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, trezor, TV a telefón. Časť izieb má balkón s výhľadom na more. K dispozícii sú izby dvojlôžkové, s možnosťou prístelky, jednolôžkové a tiež prepojené izby pre 3/4 osoby. Celkom len 42 izieb.

Stravovanie

Raňajky, polpenzia alebo plná penzia v cene. Raňajky sú podávané formou bufetu do 10hod v jedálni, možné konzumovať aj na terase s výhľadom na more. Na výber sú aj čerstvé ovocie, studené rezy, syry, vajcia, jogurty. Hotelová reštaurácia podáva aj obedy v čase 12,30-13,30. Večere sú servírované v čase 19,30-21h, formou menu, na výber sú miestne špeciality aj medzinárodné jedlá, každý deň je na výber aj mäso a ryby. Výber aj pre vegetariánov a tiež z bezlepkových produktov. Denne bufet šalátov, zeneniny a príloh.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Luna, Lignano má recepciu, reštauráciu, bar s terasou, wifi pripojenie na internet zdarma. Parkovanie je možné rezervovať v blízkosti hotela za poplatok - hotel má značené miesta na uzatvorenom parkovisku, 2min chôdze od hotela.

Šport, relax, wellness

Prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity zdarma.

Zábava, aktivity

Na recepcii je možné zakúpiť vstupenky do parku Aquasplash či Gulliverlandia alebo aj výlety do okolitých miest (medzinárodné).

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 1 roka za poplatok, vrátane raňajok.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou
 • plážový servis
 • klimatizáciu
 • wifi
 • prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • parkovacie miesto € 9 /deň
 • detská postieľka € 15 /deň, vrátane raňajok
 • za zviera € 8 /deň
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, nástupný deň je ľubovoľný, resp. v závislosti od termínu. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Luna, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost