Hotel GIN ***

Viserba di Rimini / Emilia Romagna / Taliansko

Priamo na pláži
Klimatizácia
Wifi
Dieťa do 10r. zdarma
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Štandardný 3* hotel priamo na pláži, wifi, požičiavanie bicyklov.

Poloha

Hotel Gin sa nachádza v časti Viserba di Rimini, priamo na hlavnej ulici s obchodmi, reštauráciami a barmi. Najrušnejšia časť Rimini Centro je vzdialené asi 3,5 km. Železničná stanica Rimini je vzdialená tiež asi 3,5 km. Letisko Bologna je vzdialené asi 120 km - možnosť zabezpečenia transferov.

Pláž, more

Priamo na piesočnatej pláži (v tejto časti Rimini nedelí prvý rad hotelov od pláže cesta), plážový servis za poplatok na mieste. Na pláži je detské ihrisko, plážový volejbal.

Izby, apartmány

Príjemne a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (vždy poschodové postele) majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, TV, trezor, klimatizáciu aj wifi zdarma a balkón. Izby s priamym výhľadom na more za príplatok.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z menu, bufet zeleniny. Možné doobjednať plnú penziu a tiež aj len ubytovania s raňajkami. Možné doobjednať nápoje k jedlám - spravidla voda a víno.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Gin, Viserba di Rimini má recepciu, klimatizovanú jedáleň s výhľadom na pláž, bar, TV miestnosť, wifi, internetový kútik, priamy vstup na pláž. Parkovanie za poplatok na mieste a do vyčerpania kapacity.

Zábava, aktivity

Prenájom bicyklov, info na mieste.

Rodina, deti

Jedno dieťa do 10 rokov na prístelke (resp. do 3 rokov bez nároku na lôžko) zdarma.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie zdarma.

Doprava

Individuálna.Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • klimatizáciu
  • wifi na izbe
  • služby delegáta v stredisku
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca €1,50 /osoba od 13 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • parkovanie € 5 /deň (platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Gin, Viserba di Rimini

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost