Hotel ALBA ***

Misano Adriatico / Emilia Romagna / Taliansko

Oproti pláži
Pre rodiny
Bazén
Wifi zdarma
Parkovisko

Naše hodnotenie

*** / Typický taliansky 3* hotel, zameraný na rodiny s deťmi - prispôsobené je vybavenie aj služby ako napr. kútik pre mamičky či animácie v hoteli. Dobrá kombinácia s polohou rovno oproti pláži a bazénom.

Poloha

Rodinne vedený hotel Alba sa nachádza priamo oproti pláži v menšom prímorskom stredisku Misano Adriatico, medzi populárnymi strediskami Riccione (ktoré nadväzuje na Rimini) a Cattolica. Hlavná promenáda s obchodmi, barmi a reštauráciami len asi 100m od hotela - výhodná centrálna poloha. Hotel má dlhoročnú tradíciu od roku 1961, bol jedným z prvých hotelov v Misano Adriatico.

Pláž, more

Hotel je oproti piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis, t.j. slnečníky a ležadlá je možné doobjednať v rámci príplatku za tzv. "all inclusive". Pre hostí sú a pláži k dispozícii spoločné kabínky. Pláž je dobre vybavená pre rodiny s deťmi aj pre mladých - je tu vybavené detské ihrisko, hojdačky, šmýkačky, skákacie hrady a ihriská na plážový tenis a plážový volejbal. O program sa v sezóne starajú animátori.

Ubytovanie

Izby rôznych typológií majú kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, TV, telefón, trezor a balkón. Izby s výhľadom na more za príplatok. V izbách je wifi pripojenie na internet zdarma.
 • Economy – má ventilátor.
 • Standard – sušič na vlasy, klimatizácia.
 • Superior – novo zariadené izby, LCD TV, sušič na vlasy, klimatizácia, spravidla na vyšších poschodiach s výhľadom na more.
 • Superior Family – vybavené ako izby Superior, no priestrannejšie, vhodné pre rodiny. Jedna miestnosť, spravidla manželská a poschodová posteľ.

Stravovanie

Plná penzia v cene - raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované s možnosťou výberu z 2 denných menu vrátane mäsa, morských plodov a bufetu zeleniny a šalátov. Nápoje za poplatok (k objednanému napr. vínu voda zdarma). Možné doobjednať tzv. "all inclusive", čo znamená naviac vodu a stolové víno k jedlám v cene a plážový servis.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alba, Misano Adriatico má recepciu, reštauráciu, raňajkovú miestnosť, bar, výťah, parkovisko. Hotel akceptuje kreditné karty.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s terasou na slnenie.

Zábava, aktivity

Animačný program počas sezóny.
V blízkosti sú zábavné a vodné parky ako napr. Mirabilandia či Aquafan. V hoteli majú na niektoré atrakcie alebo aj diskotéky v predaji zvýhodnené vstupenky.

Rodina, deti

Deti do 1 roka bez nároku na lôžko zdarma, od 1-3 rokov sa platí povinne poplatok za detskú postieľku.
Hotel venuje rodinám s deťmi zvýšenú pozornosť. Kútik pre mamičky s deťmi, kde je k dispozícii mikrovlnka, chladnička, ohrievač na fľaše, čerstvé mlieko, cestoviny, zeleninová polievka a zeleninový vývar, farebné prestieranie počas jedál a vysoká stolička.
Vyhradené vonkajšie ihrisko aj vnútorná herňa s hrami. Animačný program priamo v hoteli 3x v týždni, na pláži je miniklub - program pre deti - každý deň. Čítací kútik pre najmenších, zľavy na vstup do parku nafukovačiek.
Na požiadanie možné požičať detské postieľky, zábrany na posteľ, detské vaničky, kočíky.
Rodinné izby s veselými motívmi Simpsonovcov, Nema alebo krajiny.
Baby sitting na požiadanie za poplatok na mieste.
Služby pediatra na požiadanie.

Extra

"All Inclusive" je služba dostupná za príplatok a zahŕňa: vodu a víno k jedlám (obedu a večeri), plážový servis, t.j. 1 slnečník a 2 ležadlá na pláži /izba
Malé zvieratá sú povolené na požiadanie, platí sa jednorázový poplatok za záverečnú dezinfekciu.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom do susedného Riccione, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s plnou penziou
 • využívanie bazénu
 • spoločné kabínky na pláži
 • parkovanie (do vyčerpania kapacity)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 0,80 /osoba od 13r. /deň (iba za prvých 7 dní, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • izba s balkónom a výhľadom na more € 2 /osoba /noc (na vyžiadanie, platba v CK)
 • príplatok za "all inclusive", t.j. voda a víno k jedlám, plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá /izba) € 10 /osoba /noc (bez rozdielu veku, platba v CK)
 • detská postieľka pre dieťa do 3 rokov € 15 /deň (na požiadanie, platba v CK)
 • za psa € 15 /záverečné upratanie (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie Union € 1,70 /osoba /deň

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, v sezóne spravidla 7, nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 12,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Rezervácia pobytu - Hotel Alba, Misano Adriatico

Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost