Hotel MENARDI ***

Cortina d'Ampezzo / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Cortina d'Ampezzo

400m od vlekov
Dieťa do 7 rokov zdarma
Sauna
Wi-Fi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Tradičný hotel neďaleko svahov Cortiny, s wellness centrom, wifi aj parkovaním, pešia vzdialenosť centra.

Poloha

Príjemný tradičný hotel Menardi sa nachádza asi 1,2km od centra Cortina d'Ampezzo. Obchody a reštaurácie sú vzdialené asi 400m.
Hotel pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (depandance) – asi 30m od seba.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lyžiarske svahy asi 400m, skibus má zastávku pred hotelom. Skipas možné objednať spolu s ubytovaním - miestny pre Cortinu a všetky jej časti alebo celoplošný skipas Dolomiti Superski, ktorý platí aj na okruhu Sella Ronda a v ďalších strediskách. Viac o stredisku na lyžovanie Cortina d'Ampezzo.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú asi 20m2, nachádzajú sa v hlavnej aj vedľajšej budove. Majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón, wifi pripojenie na internet a trezor. Niektoré izby majú balkón s výhľadom na hory.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, 3-chodové večere s možnosťou výberu. 1x v týždni typická miestna večera. Silvestrovská gala večera v cene (31.12.).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Menardi, Cortina d'Ampezzo má recepciu (8-24h), reštauráciu aj s ponukou a la carte, bar, TV miestnosť, internetový kútik, malá seminárna miestnosť (do 25 osôb), lyžiareň, záhrada. Wifi pripojenie na internet zdarma. Parkovisko zdarma, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum za poplatok – masáže, sauna, turecký kúpeľ, vírivka. Nachádza sa v budove depandancu, otváracie hodiny na mieste. 1x v týždni voľný vstup do wellness zóny.

Rodina, deti

Dieťa do 7 rokov na prístelke zdarma.
Postieľka a detská stolička na vyžiadanie, herňa.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • 1x v týždni vstup do wellness zóny / osoba
  • využívanie Wi-Fi (signál negarantujeme)
  • parkovisko do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Počas Silvestra minimálny pobyt na 7 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 18,00 hod do 20,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 12,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Menardi, Cortina d'Ampezzo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Cortina d'Ampezzo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost