Hotel LAJADIRA ****

Cortina d'Ampezzo / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Cortina d'Ampezzo

1,5km od lanovky
Bazén & Wellness
Wi-Fi
Parkovanie / Garáž
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný hotel na okraji Cortiny, s novými izbami, bazénom a wellness zónou, odporúčame - vyskúšané.

Poloha

Nedávno renovovaný Lajadira Hotel & Spa sa nachádza v svetoznámom lyžiarskom stredisku Cortina d'Ampezzo, asi 1,5km od jeho centra (pešo za 15 minút). Počas celého dňa je zabezpečená kyvadlová doprava do centra a späť. Pozostáva z pôvodnej renovovanej a novej dobudovanej časti

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie lyžiarske vleky asi 1,5km od hotela. Zabezpečené spojenie hotelovým skibusom zdarma po celý deň – 08-20 hod, zastávka miestneho skibusu v blízkosti. Skipas možné objednať spolu s ubytovaním - miestny pre Cortinu a všetky jej časti alebo celoplošný skipas Dolomiti Superski, ktorý platí aj na okruhu Sella Ronda a v ďalších strediskách. Viac o stredisku na lyžovanie Cortina d'Ampezzo.

Izby, apartmány

Izby zariadené v alpskom štýle majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť a papuče, minibar, telefón, sat TV, trezor a wifi pripojenie na internet.
 • Izby Classic – asi 25m2 - manželská posteľ a obývacia zóna s gaučom, balkón.
 • Junior Suity – asi 32m2 - celkom nové izby v novom krídle hotela, manželská posteľ, obývacia zóna s gaučom, veľká mramorová kúpeľňa, balkón s panoramatickým výhľadom.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, 4-chodové servírované večere s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov, zeleniny a dezertov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Lajadira, Cortina d'Ampezzo má recepciu s 24h prevádzkou, reštauráciu, bar, lyžiareň, 2 výťahy, parkovisko a garáž. Wifi pripojenie na internet vo všetkých izbách a spoločných priestoroch zdarma.

Šport, relax, wellness

Moderné wellness centrum – bazén s jacuzzi a panoramatickým výhľadom, fínska sauna, bio sauna, turecký kúpeľ, emočné sprchy s chromoterapiou, relaxačná zóna a terasa na slnenie – využívanie zdarma pre klientov hotela.

Zábava, aktivity

Možnosť zorganizovať rôzne exkurzie na saniach, snežných skútroch a pod.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie.

Extra

Zviera povolené iba malé a len na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • hotelový shuttle bus do / z centra Cortiny a k vlekom
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • Wi-Fi
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Lajadira, Cortina d'Ampezzo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Cortina d'Ampezzo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost