Hotel DOLOMITI ***

La Villa / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Alta Badia

800m od lanovky
Wellness
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel s wellness zónou priateľský k rodinám s deťmi v obľúbenom lyžiarskom stredisku Alta Badia uprostred horskej prírody Dolomitov.

Poloha

Rodinne vedený hotel Dolomiti sa nachádza v lyžiarskom stredisku Alta Badia medzi mestečkami La Villa a Corvara. Centrum La Villa asi 1,5km, centrum Corvara asi 3km. Ku hotelu patrí aj chata - chalet asi 50m od hotela, pri lese, s lúkou na slnenie.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 800m od najbližších svahov a vlekov - hotel má vlastný skibus pre klientov zdarma, ktorý premáva k lanovke Piz La Villa a späť v čase 8,30-10h a 15,30-17h. Z La Villa je prepojenie na lyžiach aj na okruh Sella Ronda, prípadne sa preveziete opačným smerom do mestečka Corvara, priamo napojenom na okruh. Skipasy je možné objednať vopred a mať ich pripravené na recepcii. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski - celoplošný skipas pre lyžovanie na celom okruhu Sella Ronda a ďalších strediskách, alebo existuje aj skipas pre samostatné lyžovanie Alta Badia.

Izby, apartmány

Tradične zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, sat TV so Sky programami, wifi pripojenie na internet a niektoré balkón.
 • Standard – dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky pre dieťa má asi 18-21m2, balkón alebo panoramatické okno. K dispozícii aj izby prepojené dverami.
 • Comfort – dvojlôžková izba s možnosťou 1-2 prísteliek pre deti má asi 22-27m2, písací stôl, resp. kútik s posedením, balkón alebo panoramatické okno.
 • Family Suite A – rodinná suita pre rodiny 2 + 1-3 deti má asi 32m2, spálňa s dvoma lôžkami a gaučom, predizbu s gaučom alebo detskou poschodovou posteľou, varnú kanvicu na čaj, písací stôl, resp. kútik s posedením, balkón.
 • Family Suite B – rodinná suita pre rodiny 2 + 1-3 deti má asi 42m2, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 2 lôžkami, varnú kanvicu na čaj, písací stôl, resp. kútik s posedením, balkón alebo panoramatické okno.
 • Suita – romantická suita 1700 v tradičnom tirolskom šýle, vhodná pre 2 osoby, prípadne s 1 dieťaťom, má asi 36m2, tirolský rustikálny nábytok, spálňa s manželskou posteľou a gaučom, župany, ovocný kôš, varnú kanvicu na čaj, písací stôl, resp. kútik s posedením, balkón.
 • Apartmán – ku hotelu patrí aj chalet s apartmánmi pre až 6 osôb, asi 50m od hotela, s kuchynským kútom, no možnosťou stravovania v hoteli. Na požiadanie.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s fitnes kútikom, popoludňajší čaj, večere 5-chodové servírované s možnosťou výberu z 3 menu a jedného typického miestneho ladínskeho jedla denne, bufet šalátov a zeleniny. Bufet dezertov. Ako privítací drink sa podáva typické perlivé "Veneziano" alebo jablkový džús.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Dolomiti, La Villa má recepciu, lobby s internetovým kútikom a wifi pripojením, bar, reštauráciu, parkovanie.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna hotela v cene - fínska sauna, mramorový parný kúpeľ, infračervená kabína, horúca vírivka, Kneippov kúpeľ, "záhradná vírivka" s výhľadom na Dolomity.

Zábava, aktivity

V stredisku sú aj možnosti pre bežecké lyžovanie alebo korčuľovanie, výlety na snežniciach a pod. Prenájom sánok zdarma.

Rodina, deti

Hotel víta rodiny s deťmi. Deti do 3 rokov s dvoma dospelými sú ubytované zdarma, k dispozícii je detské menu, herňa so stolným futbalom, kútikom na kreslenie, mini šmýkačkou, kuchynkou a ďalšími hračkami. Vonku je ihrisko s domčekom na strome (podľa sezóny). V záhrade je aj malé prírodné klzisko na korčuľovanie (podľa počasia).

Extra

Malé zviera (pes alebo mačka) povolené na požiadanie za poplatok. Treba si priniesť vlastný kôš / prikrívku pre zviera. Nie sú povolené vo všetkých izbách a tiež v spoločných priestoroch, jedálni, wellness zóne či na lúke na slnenie. Môže byť účtovaný aj poplatok za záverečné upratovanie.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme dopravu autobusom / minibusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • privítací drink
 • využívanie wellness zóny
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • za zviera € 5 /deň (na požiadanie, platba na mieste + môže byť aj poplatok za záverečné upratovanie)
 • príplatok za jednolôžkovú izbu € 10 - 15 /deň (na vyžiadanie)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota. Inú požadovanú dĺžku pobytu potvrdíme podľa aktuálnej kapacity. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Dolomiti, La Villa

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Alta Badia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost