RAMADA Resort ****

Kranjska Gora / Gorenjska / Slovinsko

lyžiarske stredisko Kranjska Gora

Priamo na zjazdovke
Wellness
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komplex hneď vedľa zjazdoviek s wellness a preskleným vodným parkom, ideálne pre rodiny s deťmi a tiež organizovanie konferencií a firemných akcií.

Poloha

Rezort Ramada leží v dedine Kranjska Gora, ktorá sa nachádza v hornej časti údolia rieky Sávy v hraničnom bode troch krajín, Slovinska, Rakúska a Talianska. Centrum je vzdialené 100m, sú tu reštaurácie, hostince, malé bary. Ljubljana 89km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri zjazdovkách lyžiarskeho strediska, ktoré ponúka kvalitné lyžovanie pre začiatočníkov aj náročných lyžiarov a snowboardistov, v okolí sú trate pre bežecké lyžovanie, lyžiarska škola. K hotelu ide pri dobrých snehových podmienkach dôjsť na lyžiach.
Viac o stredisku na lyžovanie Kranjska Gora.

Izby, apartmány

Hotel má 118 izieb, majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, WC, sušič vlasov, káblovú TV, rádio, telefón, internet za poplatok, stôl, trezor, minibar, niektoré majú balkón.
 • Štandard – dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami, balkón.
 • Superior – dvojlôžková izba s manželskou posteľou (18x200cm) alebo dvomi oddelenými lôžkami (90x210cm), možnosť prístelky pre dieťa, balkón s výhľadom na Julské Alpy.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene.
Možnosť objednať polpenziu, info v CK.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Ramada Resort, Kranjska Gora má recepciu, reštauráciu so samoobslužným bufetom, konferenčné centrum (klimatizáciu, moderné vybavenie, najväčší sála pre až 250osob), wifi, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness Larix 400m2 - presklený vodný park s výhľadom na zjazdovky - bazén 30°C, vířivka36°C, bazén pre deti, sauny - fínska, turecká, infra.

Rodina, deti

Deti do 6 rokov s dvoma dospelými bez nároku na lôžko zdarma.

Extra

Pre hotelových hostí zľava 5% na nákup skipasov.
Pri ubytovaní v izbe Superior zľava 30% na vstup do sauny Larix.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami na 7 nocí
 • voľný vstup do Aqua Larix bazéna
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie proti insolvencii

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • príplatok za jednolôžkovú izbu (platba v CK)
 • internet - doplnkový poplatok
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť do 10,00 hod. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost