Hotel Garni FORELLE ***/****

Tux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

150m od svahu
Wellness
Internet
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Obľúbené ubytovanie v dedinke Tux v blízkosti lanovky, vhodné pre rodiny aj páry, wellness zóna, wifi zdarma.

Poloha

Hotel Forelle *** a Garni Hotel Forelle **** sa nachádza v dedinke Tux v časti Vorderlanersbach v jej centre. Väčšie centrum Mayrhofen asi 10km. Obe budovy hotela sú navzájom prepojené podzemnou chodbou.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Rastkogelbahn je iba asi 150m od hotela - lyžiarske stredisko Zillertal 3000. Pri návrate je možné zlyžovať až takmer ku hotelu. Lanovka na ľadovec Hintertux asi 8km. Vleky a lanovky údolia Zillertal sú dostupné skibusom - skibus ku ľadovcu zdarma zo zastávky "sportbus stop" hneď pri hoteli. V stredisku platí celoplošný skipas Zillertaler Superskipass. Viac informácií o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, telefón, sat TV, rádio a trezor. Izby 4* majú aj sušič na vlasy, pripojenie na internet.
 • Izba Nymphe – dvojlôžková izba v 4* časti hotela, kúpeľňa s vaňou alebo samostatné WC, niektoré majú balkón.
 • Izba Fliege – dvojlôžková izba v 4* časti hotela, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón alebo terasa.
 • Junior Suita Blinker – asi 35m2 pre 3-4 osoby, v 4* časti hotela, obývacia časť s dvojlôžkovým gaučom pre deti, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, balkón.
 • Izba Pfrille – jednolôžková izba v 3* časti hotela, kúpeľňa so sprchou a WC, niektoré majú balkón.
 • Izba Bachforelle – dvojlôžková izba v 3* časti hotela, kúpeľňa so sprchou a WC, niektoré majú balkón, cca 24m2.
 • Suita Saibling – rodinná suita v 3* časti hotela, pre 3-4 osoby, obývacia časť s posedením, kúpeľňa s vaňou a WC, balkón.
 • Rodinná izba Lachsforelle – rodinná suita v 3* časti hotela, pre 3-4 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 2 oddelené spálne s 1 lôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC, južne orientovaný balkón.
 • Rodinná izba Regenbogenforelle – rodinná suita v 3* časti hotela, pre až 5 osôb, 3 oddelené spálne, veľká obývacia izba, kúpeľňa s vaňou, WC, balkón.

Stravovanie

Od sezóny 2017/18 v cene už len raňajky formou bufetu a drink na privítanie. V hoteli je malá reštaurácia otvorená 6 dní v týždni, kde si môžete vybrať z jedálneho lístka s čerstvými, sezónnymi jedlami. Ďalšie reštaurácii v blízkom okolí.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Forelle, Tux pozostáva z budovy gasthofu a 4* garni hotela, ktoré sú prepojené podzemnou chodbou. Hotel má recepciu, raňajkovú miestnosť, bar, reštauráciu, salóniky, pripojenie na internet zdarma v 4* časti hotela.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli zdarma - fínska sauna, organická alpská sauna, laconium, infračervená kabína, bylinný parný kúpeľ, zážitkové sprchy, relaxačná zóna so zimnou záhradou, džúsový bar. Za poplatok vírivka s čerstvou vodou, solárium a na požiadanie aj masáže.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov s rodičmi zdarma. Na požiadanie je k dispozícii kôš na plienky, postieľka, vysoké stoličky, jedlo pre deti a voda či mlieko na požiadanie kedykoľvek. Veľká herňa pre deti do 16 rokov Playarena Tux len pár krokov od hotela (asi 150m / 2 min.), pre klientov hotela vstup zdarma - program pre deti vnútri aj voknu, aktivity, trampolíny a pod.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • využívanie wellness zóny hotela
 • využívanie herne pre deti
 • pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 16r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí, menej na požiadanie. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Forelle, Tux

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost