Family Hotel MATSCHNER ****

Ramsau am Dachstein / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming - Dachstein

Pre rodiny
Pri bežkárskej trati
Bazén
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Tradičný rakúsky na rodiny orientovaný 4* hotel, ideálna poloha pre milovníkov bežiek.

Poloha

Rodinne orientovaný hotel Matschner sa nachádza v centre dedinky Ramsau am Dachstein - Ort, ktorá sa rozkladá pod ľadovcom Dachstein v blízkosti Schladmingu. Zastávka skibusu, športové obchody aj supermarket v blízkosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza pri tratiach pre bežky - napojenie na sieť tratí pre bežecké lyžovanie Ramsau am Dachstein, ktoré je v tomto stredisku obzvlášť populárne. Celkom až 220km, 17 bežkárskych okruhov vrátane okruhu na ľadovci. Lyžiarske stredisko v Ramsau am Dachstein je vhodné len pre začínajúcich / detských lyžiarov, vlek Klanglift len asi 30m od hotela - inak je dostupná bohatá ponuka alpského lyžovania Schladming, asi 7km, dostupné aj skibusom, zastávka pred hotelom. Možnosť rezervácie lyžiarskych kurzov. V stredisku platí skipas Ski Amadé. Okrem lyžovania je populárna aj zimná turistika - až 80km chodníkov.

Izby, apartmány

Izby rôznych typológií majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, rádio, telefón, TV, trezor, sú nefajčiarske a majú balkón.
 • Jednolôžková izba – asi 18m2, balkón orientovaný na sever alebo juh.
 • Izba Dachstein – asi 20m2, pre 2 osoby, balkón orientovaný na sever. K dispozícii aj dverami prepojené izby tohto typu.
 • Izba Ramsau – asi 22m2, pre 2 osoby, balkón orientovaný na juh.
 • Izba Tauern – asi 26m2, pre 2 osoby, balkón orientovaný na juh.
 • Izba Nordic – asi 26m2, pre 2 dospelé osoby + 1 dieťa, balkón orientovaný na sever.
 • Izba Ennstal – asi 26m2, pre 2 dospelé osoby + 1 dieťa, spálňa a obývacia časť, balkón orientovaný na sever.
 • Suita Steirerland – asi 38m2, pre 2 dospelých + 1-2 deti, oddelená spálňa a obývacia miestnosť, severne orientovaný balkón.
 • Suita Kulmberg – asi 40m2, pre 2 dospelých + 2 deti, vchod, oddelená spálňa a obývacia miestnosť, panoramatický balkón.
 • Suita Eiskar – asi 44m2, pre 2 dospelých + 2 deti, vchod, oddelená spálňa a obývacia miestnosť, panoramatický balkón orientovaný na Dachstein.
 • Suita Waldfee – asi 44m2, pre 2 dospelých + 2 deti, vchod, oddelená spálňa a obývacia miestnosť, panoramatický balkón orientovaný na Kulmberg.
Ku hotelu patria aj nové apartmány, asi 200m od hotelovej budovy, s 1-2 spálňami a kuchyňou a obývačkou, hostia ubytovaní v apartmánoch môžu využívať vybrané služby hotela.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene - raňajky formou bufetu s "kútikom pre športovcov" s výberom cereálií, orechov a müsli; občerstvenie pre deti v čase obeda, popoludňajšie občerstvenie s kávou, čajom, výberom koláčov a chuťoviek, 4-chodové večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Matscher, Ramsau am Dachstein má recepciu, reštauráciu, zimnú záhradu, hotelový bar, terasu na slnenie, wifi pripojenie na internet zdarma, internetový kútik v lobby zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna hotela má vnútorný panoramatický bazn s relaxačnou zónou a osviežujúcou sprchou, masážne ležadlá pod vodou. Detský bazén so šmýkačkou vyhrievaný na 30°C. Športový bazén má 25x12m.
Sauna zóna - bylinná sauna, parná sauna, kúpeľ na nohy. Možnosť objednať si masáže.
Župany sú k dispozícii na izbe.

Zábava, aktivity

Hotel ponúka denne od pondelka do piatku sprevádzané výlety na snežniciach, pre hostí hotela zdarma.

Rodina, deti

Profesionálna starostlivosť o deti od pondelka do soboty v čase 9,30-16h a počas prázdninových termínov aj v čase 19-21h. Počas zimnej sezóny trávia deti v detskom klube čas vonku v snehu - stavajú snehuliakov, vozia sa na boboch, iné dni sú v herni a majstrujú, maľujú na tváre, hrajú hry a pod. Minimálny vek pre deti v klube sú 2 roky, bez plienky popoludní.
K dispozícii je kuchyňa pre bábätká 24 hodín denne, možnosť zapožičať kočík aj sánky.

Extra

Pes povolený len na požiadanie vopred, za poplatok, bez stravy.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • program so starostlivosťou o deti (podľa popisu)
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,30 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • za psa € 12 /deň (bez stravy, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí, menej na požiadanie. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Matscher, Ramsau am Dachstein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Ramsau am Dachstein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost