Hotel KENDLER ****+

Saalbach / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Saalbach - Hinterglemm

80m id svahu a lanovky
Bazén
Wellness
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Komfortný hotel v blízkosti centra, len 80 m od lanovky, wellness, bazén, detský kútik, gurmánska reštaurácia, parkovisko, garáž, wifi.

Poloha

Komfortný hotel Kendler sa nachádza v stredisku Saalbach v časti Oberdorf, v pešom dosahu obchodov, reštaurácií a barov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len 50m od lanovky Bernkogelbahn a asi 80 m od Kohlmaisgipfelbahn, zjazdovka asi 80 m. Viac o stredisku na lyžovanie Saalbach - Hinterglemm.

Izby, apartmány

6 typov izieb je komfortne zariadených. Všetky majú kúpeľňu so srchou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, wifi, rádio, káblovú TV. Niektoré izby majú balkón.
 • Jednolôžková izba Winter – asi 18 m2 zariadená v modernom dizajne, má pohodlnú posteľ 120 x 200 cm, malé posedenie, písací stôl, niektoré majú balkón.
 • Standard Winter – asi 20 m2 pre max. 2 dospelých a 1 dieťa, dvojlôžková izba má manželskú posteľ, kútik s kreslami alebo jednolôžkovým rozkladacím gaučom vhodným pre dieťa, písací stôl, niektoré majú balkón.
 • Classic – asi 25 m2 pre max. 4 osoby, dvojlôžková izba s manželskou posteľou, kútik s posedením alebo rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, písací stôl, niektoré izby majú balkón.
 • Deluxe – asi 25 m2 pre max. 3 osoby,dvojlôžková izba s manželskou posteľou v niektorých izbách možnosť 2 oddelených lôžok, kútik s posedením alebo rozkladacím jednolôžkovým gaučom, písací stôl, niektoré izby majú balkón.
 • Komfort Classic – asi 32 m2 pre max. 4 osoby, dvojlôžková izba s manželskou posteľou , kútik s posedením alebo rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, písací stôl, niektoré izby majú balkón.
 • Junior Suite Classic – asi 38 m2 pre max 4 osoby, priestranná, moderná suita má izbu s manželskou posteľou a obývacou časťou s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom
 • Junior Suite Deluxe – asi 38 m2 pre 3 - 4 osoby, moderná suita má manželskú posteľ a obývaciu časť s rozkladacím jedno - alebo dvojlôžkovým gaučom a balkón. V niektorých Suitách je možnosť 2 oddelených lôžok a dvojlôžkového gauča.
 • Suite Deluxe – asi 44 m2 pre max. 4 osoby, moderná suita má manželskú posteľ, v niektorých možnosť oddelených lôžok, a obývaciu časť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a balkón. V niektorých Suitách je možnosť 2 oddelených lôžok a dvojlôžkového gauča.
 • Komfort Suite Deluxe – asi 48 m2 pre 2 - 6 osôb, priestranná, moderná suita má manželskú posteľ a obývacou časťou s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, čiastočne oddelená obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, písacím stolom a balkón.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu so studenými a teplými jedlami v čase 7,30 - 11,00 hod, popoludňajší bufet s drobným občerstvením s nealkoholickými nápojmi, kávou a čajom. Večere servírované s možnosťou výberu z menu - tradičné menu, zdravé vitálne menu, detské menu, denne šalátový bufet. K príprave jedál sú využívané väčšinou organické, prírodné a lokálne produkty. Tématické kulinárske večere. Vegánske, bezlepkové a bezlaktózové menu na vyžiadanie ( nutné nahlásiť pri rezervácii).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Kendler, Saalbach má recepciu s halou a posedením, bar, a la carte reštauráciu Herzlstube ocenenú 13 bodmi Gault Millau, 2 výťahy, parkovisko, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness area - vnútorný bazén, vyhrievaný vonkajší bazén, fínska sauna, bio sauna, parný kúpeľ, infrakabína, solárium, panoramatická drevená sauna, 4 relaxačné miestnosti, bar s čajmi a džúsmi, k dispozícii župany, papuče a osušky. Nová posilňovňa, 1 x v týždni jóga alebo pilates.

Zábava, aktivity

1x v týždni živá hudba s tancom

Rodina, deti

Herňa, detská postieľka, stolička, vysielačka, detské župany a papuče.

Extra

10% zľava v požičovni Intersport Bauer.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenziu podľa popisu
 • využívanie bazénu
 • vstup do wellness
 • župany a papuče
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,70/ osoba/ deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 12,00/ auto/ deň (na vyžiadanie vopred, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Kendler, Saalbach

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Saalbach - Hinterglemm

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost