Apartmány BERGHOF

Hinterglemm / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Saalbach - Hinterglemm

Pri svahu
Wifi
Infra sauna *
Herňa

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Renovované apartmány Berghof priamo pri svahu v Hinterglemm, s herňou.

Poloha

Menší apartmánový dom s celkom iba 6 apartmánmi má výbornú polohu priamo pri lyžiarskom svahu nad dedinkou Hinterglemm v časti Kolling. Centrum Hinterglemm s obchodmi, barmi, reštauráciami asi 4km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri lyžiarskom svahu vedúcom k lanovke Hochalmbahn aj Zwölfer - Nordbahn, návrat k domu tiež na lyžiach, zjazdovka 22a. Zjazdovky sú v stredisku Skicircus Saalbach - Hinterglemm - Leogang - Fieberbrunn sú navzájom prepojené, aktuálne najväčšie lyžiarske stredisko v Rakúsku čo do počtu prepojených zjazdoviek.
Viac na lyžovanie Saalbach.

Izby, apartmány

Celkom 6 apartmánov, z nich 4 budú novo renovované na sezónu 2017/18, majú wifi zdarma a TV v každej spálni / obývačke. Pôdorysy jednotlivých apartmánov vo fotogalérii.
 • Apartmán Tristkogel – asi 65m2, pre 4 osoby, 2 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (2-platňový keramický sporák, umývačka riadu, chladnička s mraziacim boxom, kávovar, mikrovlnka, varná kanvica), kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.
 • Apartmán Gamshag – asi 120m2, pre 6 osôb, 2 dvojlôžkové spálne, 2 jednolôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (4-platňový keramický sporák, rúra na pečenie, umývačka riadu, chladnička s mraziacim boxom, kávovar, mikrovlnka, varná kanvica), 2 kúpeľne so sprchou a WC, balkón, naviac infračervená kabína Luis Trenker.
 • Apartmán Zwölferkogel – asi 80m2, pre 4 osoby, 2 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (4-platňový keramický sporák, rúra na pečenie, umývačka riadu, chladnička s mraziacim boxom, kávovar, mikrovlnka, varná kanvica), 2 kúpeľne so sprchou a WC, balkón.
 • Apartmán Penhab – asi 70m2, pre 4 osoby, 2 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (4-platňový keramický sporák, rúra na pečenie, umývačka riadu, chladnička s mraziacim boxom, kávovar, mikrovlnka, varná kanvica), kúpeľňa so sprchou, WC, balkón, vlastná infračervená kabína Luis Trenker.
 • Apartmán Schusterkogel – asi 80m2, pre 4 osoby, dvojpodlažný, 2 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (4-platňový keramický sporák, rúra na pečenie, umývačka riadu, chladnička s mraziacim boxom, kávovar, mikrovlnka, varná kanvica), kúpeľňa so sprchou, samostatné WC, balkón, vlastná infračervená kabína Luis Trenker.
 • Apartmán Staffkogel – asi 120m2, pre 6 osôb, dvojpodlažný, 3 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (4-platňový keramický sporák, rúra na pečenie, umývačka riadu, chladnička s mraziacim boxom, kávovar, mikrovlnka, varná kanvica), 2 kúpeľne so sprchou a WC (jedno oddelené), balkón, naviac infračervená kabína Luis Trenker.

Stravovanie

Individuálne. Možné objednať donášku pečiva.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Berghof, Hinterglemm majú spoločenskú miestnosť a herňu, wifi pripojenie na internet zdarma, parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Niektoré apartmány majú vlastnú infračervenú kabínu - Gamshag, Penhab, Schusterkogel, Staffkogel.

Zábava, aktivity

Herňa so stolným tenisom a futbalom.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie vlastnej infrasauny (v apartmánoch, kde je)
 • wifi zdarma
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia môže byť požadovaná
 • záverečné upratovanie € 50 /apartmán
 • miestna taxa cca € 1,70 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Berghof, Hinterglemm

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Saalbach - Hinterglemm

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost