Hotel STOFFLERWIRT

St.Michael im Lungau / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Lungau

2,5 km od lanovky
Wifi zdarma
Sauna
Golfové ihrisko 750m

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+ / Jednoduchý, útulný rodinný hotel s výhodnou polohou - len 3 km od strediska Katschberg a Aineck. Sauna, parný kúpeľ na regeneráciu po lyžovačke.

Poloha

Hotel Stofflerwirt sa nachádza na slnečnom mieste, pri hlavnej ceste Murtal Strasse. Centrum mesta St. Michael im Lungau je vzdialené asi 3,5 km. Má strategickú polohu, ktorá umožňuje lyžovať v 2 strediskách Lungau a Katschberg, ale aj Obertauern.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Speiereck - Grosseck je vzdialená asi 2,5 km, lanovka Aineck - prepojenie na lyžiarsku oblasť Katschberg je vzdialená asi 3 km. Od predchádzajúcej sezóny je možné zakúpiť si aj skipas zahŕňajúci lyžovanie aj v známom vysoko položenom stredisku Obertauern. Skibusy v oblasti premávajú v pravidelných intervaloch a prepájajú jednotlivé strediská. Zalyžovať si tak môžete až na takmer 300 km zjazdoviek. Zastávka skibusu sa nachádza priamo pri hoteli, skibus premáva v 30 minútových intervaloch do všetkých uvedených stredísk.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, rádio, telefón, trezor a pripojenie na internet. Väčšina izieb má balkón.
 • Standard izba – dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (rozkladací gauč) majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, telefón, rádiobudík, káblovú TV, telefón, trezor a písací stôl.
 • Junior Suita – má manželskú posteľ, rozkladací gauč, kúpeľňu, samostatné WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkladlo, rádiobudík, káblovú TV, telefón, trezor, písací stôl, pripojenie na internet a balkón alebo terasu.
 • Suita Lungau – má manželskú posteľ, rozkladací gauč v oddelenej obývacej miestnosti, kúpeľňu, samostatné WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkladlo, rádiobudík, káblovú TV, telefón, trezor, písací stôl, pripojenie na internet a balkón alebo terasu.
 • Family Suita – má 2 dvojlôžkové izby, rozkladací gauč v oddelenej obývacej miestnosti, kúpeľňu, samostatné WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkladlo, rádiobudík, káblovú TV, telefón, trezor, písací stôl, pripojenie na internet a balkón alebo terasu.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované 3 - chodové večere s možnosťou výberu z menu ( z toho 1x vegetariánske), šalátový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Stofflerwirt, St.Michael im Lungau má recepciu s posedením, jedáleň, stube, zimná záhrada, úschovňa lyží a lyžiarok, parkovisko. Wifi pripojenie na internet.

Šport, relax, wellness

Wellness - sauna, parný kúpeľ, vírivka, odpočiváreň. Možnosť prenájmu županov.

Zábava, aktivity

Stolný tenis, biliard, stolný futbal, šípky.

Rodina, deti

Malý detský kútik, vonkajšie ihrisko.

Extra

Zľava 25% na green fees v blízkom golfovom ihrisku.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness
 • wifi zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50/osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • jednolôžková izba
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Stofflerwirt, St.Michael im Lungau

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost