Hotel RELAX RESORT KREISCHBERG ****

St. Georgen ob Murau / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kreischberg

Pri svahu
Bazén & Wellness
Wi-Fi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel na skok zo Slovenska, skvelá ski-in ski-out poloha, polpenzia formou bufetu, bazén a wellness. Deti do 6 r. na prístelke zdarma. Vhodný pre rodiny s deťmi.

Poloha

Hotel Relax Kreischberg je asi 500m od centra St. Georgen ob Murau a obchodov. Letisko Salzburg 130km, železničná stanica St. Lorenzen asi 200m. Nadmorská výška rezortu je 889m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel je pri svahu, resp. parkovisku pri údolnej stanici lanovky, lyžovanie až k hotelu, vleky 200m – lyžiarske stredisko Kreischberg. Bežkárske trate 300m. Viac o stredisku na lyžovanie Kreischberg.

Izby, apartmány

Izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, prenájom kúpacieho plášťa zdarma, kútik s posedením /gaučom, minibar (konzumácie za poplatok), telefón, sat TV, pripojenie na internet zdarma, trezor a sú nefajčiarske. Okrem jednolôžkových izieb majú všetky aj balkón.
Jednolôžkové izby (1/1) majú asi 19m2, bez balkónu.
Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (1/2+1) majú asi 22m2.
Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (1/2+2) majú asi 27m2.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, bufetové večere, predjedlá, šaláty, dezerty formou bufetu. Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Relax Resort Kreischberg, St. Georgen ob Murau má recepciu, halu s posedením, wifi / WLAN pripojenie na internet zdarma, jedáleň, reštauráciu, bar, terasu, seminárnu miestnosť, výťah, úschovňu lyží a lyžiarok, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na 460m2, zdarma - vnútorný bazén, detský bazén, sauna, sanarium, infračervená kabína, relaxačná zóna v soľnej jaskyni. Otváracia doba na mieste. Župany a osušky do sauny sú k dispozícii na izbe.
Za poplatok solárium a rôzne masáže.

Zábava, aktivity

Šípky, bowling.

Rodina, deti

Detská postieľka, detské menu, vysoká stolička. Herňa pre deti.
Na vyžiadanie za poplatok na mieste starostlivosť o deti od 3 rokov.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu a wellness zóny
  • wifi zdarma
  • regionálnu kartu zliav a výhod MurtalCard
  • parkovanie do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 1,50 /osoba od 15r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 - 7 nocí - podľa termínu. Nástupný deň je spravidla štvrtok a nedeľa, resp. ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Relax Resort Kreischberg, St. Georgen ob Murau

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost