Gasthof Landhotel SCHLICKWIRT ***

St. Michael im Lungau / Salzburgsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Katschberg

5km od svahu
Bazén & Wellness
Wifi
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Rodinne vedený gasthof s domáckou atmosférou a dobrou dostupnosťou viacerých lyžiarskych stredísk.

Poloha

Gasthof Schlickwirt sa nachádza na pokojnom mieste v nadmorskej výške 1.070m v časti Oberweißburg dedinky St. Michael im Lungau. Centrum asi 5km. Hotel pozostáva z hlavnej budovy gasthofu a budovy landhaus.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka strediska Grosseck - Speiereck v St. Michael Lungau asi 5km od hotela. Spojenie aj skibusom spred hotela zdarma. Lanovky a svahy strediska Katschberg - Aineck asi 10km, stredisko Obertauern asi 30km. Všetky patria do širšej lyžiarskej oblasti Lungau. Trate pre bežecké lyžovanie v blízkosti hotela.

Ubytovanie

V ponuke je ubytovanie v izbách i apartmánoch. Izby sú rôznych kategórií, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, káblovú TV, telefón, niektoré trezor (všetky v Gasthof) a niektoré balkón (všetky v Landhotel).
 • Izba Rosskastanie – asi 18m2, jednolôžková izba, niektoré s balkónom, v budove Gasthof.
 • Izba Ahorn / Lärche – asi 28-45m2, dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, oddelené WC od kúpeľne, niektoré s balkónom, budova Gasthof.
 • Izba Almrausch – asi 20-25m2, dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, všetky s balkónom, budova Landhotel.
 • Izba Bergnelke – asi 25-28m2, dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, všetky s balkónom, budova Landhotel.
 • Apartmán Enzian – asi 40m2, pre 2-4 osoby, oddelená spálňa a obývacia miestnosť s gaučom a posedením, chladnička, balkón, budova Landhotel.
 • Apartmán Sonnenblume – asi 55m2, pre 2-5 osôb, oddelená spálňa a obývacia miestnosť s gaučom a posedením, malý kuchynský kútik s chladničkou, balkón, budova Landhotel alebo Gasthof.
 • Apartmán Wiesenklee – asi 60m2, pre 2-6 osôb, 2 oddelené spálne a obývacia miestnosť s posedením, budova Landhotel.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s doma pečeným chlebom, domácimi marmeládami, čerstvými vajíčkami a ďalšími domácimi pochúťkami; večere 4-chodové s možnosťou výberu z menu a šalátový bufet. 1x v týždni bufet regiónu Lungau a bufet dezertov (vrátane viacerých druhov syra).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Gasthof Schlickwirt, St. Michael im Lungau má recepciu, reštauráciu, hala s posedením a pripojením na internet, oddelený salónik pre fajčiarov, parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna hotela v cene - bazén, vonkajšia sauna s chodníčkom, fínska sauna, parný kúpeľ, infračervená kabína, tepidarium, vodné masážne postele, Kneippove fontány, vyhrievané lavičky, relaxačná miestnosť s čajovým barom od 13h.

Zábava, aktivity

Týždenný program zahŕňa aj výlety na snežniciach, s fakľami, turnaje v curlingu.

Rodina, deti

Deti do 5 rokov na prístelke zdarma!

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi v hoteli
 • účasť na aktívnom programe hotela
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa sa v prípade zavedenia platí na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, v sezóne štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Gasthof Schlickwirt, St. Michael im Lungau

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost