KINDERHOTEL Zell am See ****

Zell am See / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kaprun - Zell am See

Pre rodiny
Miniklub
Bazény & Wellness
Wifi
Parkovisko / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Motto hotela: ak sú deti šťastné, rodičia si oddýchnu. Hotel zameraný na rodiny s deťmi ponúka ubytovanie v rodinných izbách, celodenné stravovanie, program pre deti už od 3 mesiacov, bazény, wellness pre celú rodinu aj vyhradený wellness pre rodičov.

Poloha

Kinderhotel Zell am See sa nachádza v centre časti Schüttdorf, asi 2,5km od centra Zell am See s pešou promenádou. Do centra je možná aj prechádzka popri jazere. Obchody sú v blízkom okolí hotela. Ľadovec Kitzsteinhorn asi 12km. Hotel pozostáva z hlavnej a vnútornou chodbou prepojenej vedľajšej budovy plus je tu prístavba s novými izbami Hundstein v blízkosti reštaurácie, ku ktorej sa ide po vonku proti počasiu krytým chodníkom asi 10-20m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší svah pri Areitbahn I asi 350m od hotela, lanovka cca 600-800m. Hotel má vlastný kyvadlový bus ku lanovke Areit a späť denne v čase 8,30-11,30 a 14-16,30. Pri lanovke Areit je k dispozícii úschova lyží s vyhrievanými a dezinfikovanými uzamykateľnými boxami na lyže a lyžiarky, takže nie je potrebné každý deň ich prenášať so sebou. Je tu tiež detský svet s kúzelným kobercom pre deti, ktoré na lyžiach začínajú.
Skipasy možné objednať spolu s ubytovaním, prípadne na recepcii bez nutnosti stáť v rade pri pokladni. Deti do 6 rokov lyžujú s dospelými zdarma. V stredisku platí spoločný skipas Kaprun-Zell am See vrátane ľadovca Kitzsteinhorn, prípadne iné celoplošné skipasy.
Lyžiarsku školu a škôlku možné rezervovať aj vopred, resp. na mieste. Inštruktori môžu vyzdvihnúť deti priamo v hoteli a znovu ich dovedú späť do hotela.
Prenájom lyžiarskeho vybavenia z Intersport Bründl možný aj z recepcie hotela. Ak si prenajmú vybavenie 2 rodičia, ich deti do 10 rokov majú prenájom v rovnakom trvaní zdarma. Viac na: lyžovanie Kaprun - Zell am See

Izby, apartmány

Hotel má celkom 47 rodinných izieb rôznych typov. K vybaveniu izieb patrí TV s plochou obrazovkou a Sky TV, wifi pripojenie na internet, kanvica, čaj a káva na izbe, malá chladnička, sušič na vlasy, telefón.
 • Hundstein – asi 40m2, pre 1-4 osoby, pozostáva z obývacej miestnosti s manželskou posteľou, posedením, stolom a TV, detská spálňa s 2 samostatnými lôžkami a TV, kúpeľňa so sprchou, samostatné WC, podlaha z píniového dreva, balkón alebo terasa Tieto izby majú samostatný vchod zvonku - sú dostupné po krytom chodníku, v novej budove v blízkosti reštaurácie, na prízemí, 1. alebo 2. poschodí.
 • Erlberg – asi 45m2, pre 1-6 osôb, pozostáva z obývacej miestnosti s manželskou posteľou, posedením s gaučom, stolíkom a TV, spálňa s manželskou posteľou a TV, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchynský kútik, parketová podlaha, balkón.
 • Kitzsteinhorn Superior – asi 50m2, pre 1-6 osôb, pozostáva z obývacej miestnosti s manželskou posteľou a lôžkovým gaučom, stôl a TV, spálňa s manželskou posteľou, stolom a TV, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, hladká drevená podlaha, balkón alebo terasa.
 • Kitzsteinhorn Deluxe – asi 50m2, pre 1-6 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, obývacej miestnosti s dvojlôžkovým gaučom, stolom a TV, prepojená s detskou spálňou s 2 lôžkami, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, hladká drevená podlaha, balkón alebo terasa.
 • Sonnberg – asi 50m2, pre 1-6 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou spojenej s obývacou zónou s dvojlôžkovým gaučom, stolom a TV, detská spálňa s 2 lôžkami a TV, kúpeľňa s wellness sprchou a čiastočne aj vaňou, samostatné WC, hladká drevená podlaha, balkón.
 • Fürstensuite – asi 100m2, pre 2-8 osôb, pozostáva z obývacej miestnosti s manželskou posteľou, komfortnej obývacej časti s gaučom a TV, spálňa s manželskou posteľou a TV, ďalšia spálňa s manželskou posteľou, gaučom a TV, kúpeľňa s vaňou, wellness sprchou a fínskou saunou, samostatné WC, voda na privítanie, koberec, balkón.
 • Apartmán Schmittenhöhe – asi 100m2, pre 2-6 osôb, pozostáva z obývacej miestnosti s priestranným posedením a TV, 2 spálne s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút s jedálenskou časťou, kúpeľňa s parnou sprchou a vaňou, samostatné WC, voda na privítanie, parkety, balkón.

Stravovanie

Plná penzia plus v cene - raňajky formou bufetu (7-10,30h), obedňajší bufet (12-13,30h), popoludňajšia káva a koláč (14-17h), zmrzlina z mrazničky (14-17h), popoludňajšie občerstvenie (14,30-16,30h), večere s možnosťou výberu z 3 menu a šalát alebo tematický bufet. Večere pre dospelých sú 4-chodové servírované. Možnosť vybrať si víno z karty s 130 rôznymi vínami (nie je v cene).
Celodenný bufet otvorený pre klientov - ovocie, keksy a sušienky, káva, cappuccino, espresso, horúca čokoláda a čaj, čerstvá tečúca voda, studené nealkoholické nápoje z "fontány" (8 rôznych druhov), jedlo pre bábätká a kojencov od HIPP.
Kuchyňa využíva čerstvé, hlavne miestne a domáce suroviny. Ochucovadlá a umelé aditíva v kuchyni nepoužívajú, denne si pečú vlastný chlieb a koláče, robia džemy... Strava je prispôsobená deťom, ktoré milujú aj rybie prsty, hranolky, cestoviny a pizzu. V hoteli nájdete aj zdravé alternatívy ako celozrnné cestoviny a zeleninu v detskom bufete. HIPP Bar pre bábätká, k dispozícii aj mlieko v prášku, rôzne ovocné pyré a pod.
Bezlepkový chlieb, stravu môžné prispôsobiť alergiám - stačí informovať vopred.
Rodičia si oddýchnu po večeri pri pohári vína, keď si deti idú zatancovať...

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Kinderhotel, Zell am See má recepciu, reštauráciu, jedáleň, bar, herne a priestory pre deti, výťah v budove Selina, parkovisko vonkajšie aj garáž pre klientov zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness a zábava pre deti - detský bazén, kde je povolené aj skákanie do vody, potápanie a oblievanie kýblikmi na plytkom konci bazéna, vonkajší bazén, fínska sauna pre deti, tepidarium s aromatizovaným parným kúpeľom. Aj spoločné plávanie detí a detské kurzy plávania pre deti od 4 mesiacov. Wellness procedúry pre celú rodinu, aj masáže, manikúra a pedikúra pre deti.
Wellness zóna iba pre dospelých - MAVIDA Spa v hoteli, tichá zóna bez detí na 1.400m2. 3 sauny, vodné postele, relaxačné miestnosti, vnútorný bazén, vonkajší bazén (máj-september 2 dráhy po 20m), privátna suita a fitnes centrum; otvorené cca do 21h. Masáže a kúry na tvár aj telo s použitím produktov Babor.
Hotel zaradený do sekcie: Top wellness hotely

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie k dispozícii zdarma, rovnako ďalšie vybavenie pre bábätká. Možné vyznačiť pred pobytom potrebné vybavenie, bude nachystané v izbe pri príchode. K dispozícii sú aj kočíky, rezervácia vopred nie je nutná.
Program pre deti 7 dní v týždni od 3 mesiacov do 12 rokov - denný program aktivít.
 • Baby Club - pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov - vrátane kŕmenia, prebaľovania a uspávania. Deti môžu v herničke loziť a hrať sa, na priľahlej terase je hojdačka a ihrisko. Menu podľa veku od HIPP a čerstvo pripravené jedlá z kuchyne sú k dispozícii, prispôsobené aj prípadným alergiám či intolerancii. Otváracie hodiny v zime 9-19h, v lete 9,30-19,30h, na Silvestra 9-21h. Mimo hodín prevádzky možná služba Babysitting cca za € 10-15 /hodina, resp. aktuálne info na mieste.
 • Detský klub - pre deti 3-9 rokov, resp. Pongov detský klub s hrami a aktivitami pre deti 3-12 rokov. Marco, ktorý klub vedie je zároveň otcom dvoch dievčat a vie, ako sa s deťmi zabaviť. Podľa sezóny sú tu rôzne hry a aktivity: detské predstavenie vo vlastnom divadle, tínedžerská komická show, vodné pólo v bazéne, tréning futbalu, turistika s lamami, výlet do prírody, kúzelná show s klaunom, detská diskotéka, majstrovanie na rôznu tému, maľovanie, jazda na poníkovi, hľadanie pokladu v hoteli a v prírode, výlet na minigolfové ihrisko, yoga pre deti, kúzelnícka škola. Otvorené v zime 9-20,30h, v lete 9,30-21h a na Silvestra 9-23h. Obed môžu deti absolvovať spolu v rámci detského klubu o 12tej, spoločná večera je o 18tej.
 • Program pre tínedžerov od 10 rokov - deti si môžu skúsiť vlastné vystúpenie pred publikom (kapacita až 120 osôb), programy a atrakcie s kúzelníkmi, veľké plátno na premietanie obľúbených filmov pre deti, tínedžerov aj dospelých, v herni je stolný tenis, stolný futbal, biliard, vzdušný hokej, basketbal a pod. S Marcom môžu deti trénovať futbal, spraviť si kurz sebaobrany alebo si zacvičiť v rámci fitnes hodiny.
 • Herňa - vnútri v hoteli, lezecká stena, šmýkačky, tunely a guličkový bazén.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme. Do Zell am See je možná aj doprava vlakom, priamo lístky na vlak nezabezpečujeme, ale odvoz zo stanice zariadime.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s plnou penziou plus podľa popisu:
 • raňajky a obedy formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie a zmrzlina, večere formou menu alebo tematický bufet
 • celodenne káva, horúce nápoje a nealko z nápojovej fontány
 • HIPP jedlo pre bábätká a kojencov;
 • detský klub a využívanie herne 800+100m2
 • využívanie rodinnej wellness zóny a bazénov
 • starostlivosť o deti 7 dní v týždni, podľa programu a otváracích hodín
 • župany pre dospelých aj deti na izbe
 • výber čajov na izbe a v suitách aj voda na privítanie
 • využívanie MAVIDA Spa zóny len pre dospelých
 • parkovanie v garáži a na vonkajšom parkovisku zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti;
 • plus v zime:
 • kyvadlovú dopravu k lanovke Areit a späť
 • jednorázový servis lyží (voskovanie, hrany)
 • vyhrievané a dezinfikované boxy na úschovu lyží a lyžiarok pri lanovke;
 • plus v lete:
 • Zell am See - Kaprun karta zliav a výhod v cene 15.05.-15.10.
 • využívanie hotelových bicyklov
 • využívanie vonkajších tenisových kurtov tenisového klubu Zell am See
 • 25% zľava na green fee na golfovom ihrisku Zell am See / Kaprun 2x 18 jamiek.

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,05 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • prenájom lyžiarskeho vybavenia či lyžiarske kurzy
 • wellness procedúry
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, v top sezóne štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Kinderhotel, Zell am See

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost