Penzión ALPENROSE ***

Zell am See / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kaprun - Zell am See

130 m od lanovky
300 m od centra
Wifi
Sauna

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný penzión so saunou, blízko lanovky a centra.

Poloha

Príjemný, rodinne vedený penzión Alpenrose má pokojnú polohu, na okraji centrálnej časti strediska Zell am See. Centrum je vzdialené asi 300 m, jazero asi 750 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka CityExpres - Schmittenhöhe je vzdialená len 130 m.
Lyžovanie Kaprun - Zell am See v nadmorskej výške 800 - 3.030 m, k dispozícii je tu celkom 49 lanoviek a vlekov, 138 km zjazdoviek všetkých náročností. Výhoda tohto lyžiarskeho strediska spočíva v príjemnej lyžovačke v Zell am See - Maiskogel (765 - 1675 m nm) vhodné pre rodiny s deťmi , Schmittenhöhe ( 800 - 2.000 m nm) a lyžovania na ľadovci Kitzsteinhorn ( 1.978 - 3.030 m nm). Jednotlivé strediská nie sú vzájomne prepojené vlekmi, je nutné využívať skibus alebo auto. K dispozícii je miestny skipas - zahŕňa lyžovanie vo všetkých 3 strediskách. Môžete si zakúpiť aj Salzburger Superskicard & Kitzbüheler Alpen, ktorý umožňuje lyžovať až v 25-tich strediskách napríklad v blízkom Saalbach - Hinterglemm, Gastein, Kitzbühel - Kirchberg a Wilder Kaiser Brixental.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené nefajčiarske izby, zariadené nábytkom z prírodného dreva. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, rádio, káblovú TV s viac ako 100 programami a balkón. V podkroví sa nachádzajú 3 izby, ktoré majú kúpeľňu a WC spoločnú na chodbe - ideálne ubytovanie pre rodiny.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu, možnosť diétnej stravy - bezlepková, bezlaktózová atď.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Penzión Alpenrose, Zell am See má malú recepciu, salónik - spoločenská miestnosť, úschovňa lyží, terasa, parkovisko, wifi v celom objekte.

Šport, relax, wellness

Sauna, infrakabína. Vstup do verejného bazénu a na zimný štadión s hosťovskou kartou. Info v penzióne.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie
  • raňajky
  • využívanie sauny a infrakabíny
  • parkovisko
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Penzión Alpenrose, Zell am See

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost