Hotel VERWALL ****

Ischgl / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Ischgl

550 od lanovky
Wellness
Wifi
Parkovisko/ garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Príjemný, rodinne vedený hotel v pokojnom prostredí asi 550 m od centra a lanovky, zastávka skibusu 70 m, welness, lyžiarwň, wifi, parkovisko a garáž.

Poloha

Hotel Verwall sa nachádza v pokojnom prostredí asi 500 m od centra strediska Ischgl s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Silvrettabahn je vzdialená asi 550 m, možnosť zlyžovať asi 80 m od hotela (Verbindung 1 Tal 1), zastávka skibusu asi 70 m od hotela. Viac o stredisku na lyžovanie Ischgl.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby rôznych kategórií, zariadené v príjemnom vidieckom štýle nábytkom zo svetlého dreva. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, kozmetické zrkadlo, sušič na vlasy, flat TV, rádio, telefón, trezort, wifi.
 • Typ A "Deluxe" – asi 32 - 40 m2 pre 2 - 4 osoby, pohodlný kútik s posedením, balkón.K dispozícii 1 uzamykateľná vyhrievaná skrinka na výstroj, 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži. Na vyžiadanie župany. Vhodný pre všetkých, ktorí majú radi priestranné izby a pre rodiny s deťmi.
 • Typ B "Romantica" – asi 32 m 2 pre 2 - 3 osoby, majú kútik s posedením. Izby s prístelkou sú bez balkónu. K dispozícii 1 uzamykateľná vyhrievaná skrinka na výstroj, 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži.
 • Typ C "Silvretta" – asi 27 m 2 pre 2 - 3 osoby, majú kútik s posedením. Izby s prístelkou sú bez balkónu. Parkovacie miesto na parkovisku pred hotelom, podzemná garáž na vyžiadanie za poplatok.
 • Typ D "Standard" – asi 22- 27 m 2 pre max. 2 osoby, majú malý kútik s posedením. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii 1 uzamykateľná vyhrievaná skrinka na výstroj, parkovacie miesto na parkovisku pred hotelom, podzemná garáž na vyžiadanie za poplatok.
 • Jednolôžková izba"Standard" – asi 20 - 22 m 2 pre 1 - 2 osoby, majú malý kútik s posedením. Väčšina izieb má balkón. Parkovacie miesto na parkovisku pred hotelom, podzemná garáž na vyžiadanie za poplatok.
 • Suita "Verwall" – asi 62 m 2 pre 4 - 5 osôb, pohodlný kútik s posedením, balkón. K dispozícii 1 uzamykateľná vyhrievaná skrinka na výstroj, parkovacie miesto na parkovisku pred hotelom, podzemná garáž na vyžiadanie za poplatok. Izbu možno rezervovať pre minimálne 4 osoby.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu s ponukou vlastných farmárskych produktov, servírované 5-chodové večere, syrový a šalátový bufet. Privítací nápoj, 1x v týždni gala večera, 1x v týždni fondue večer, 1x v týždni Paznaun farmársky bufet z vlastných produktov. Na vyžiadnie individuálne menu - diabetické, bezlepkové, bezlaktózové, vegetariánske. Detské menu na vyžiadanie. Vianočná a Silvestrovská večera za príplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Verwall, Ischgl má recepcia s halou a posedením, reštaruáciu, bar, terasu, úschovňa lyží s uzamykateľnými skrinkami, parkovisko pred hotelom, podzemná garáž, wifi.

Šport, relax, wellness

Wellness - vírivka, eukalyptová parná sauna, fínska sauna, vitálna sprcha, kneippov kúpeľ, vodná fontána, čajový bar. Na vyžiadanie župany, papuče, uteráky. Za poplatok masáže, privátne Spa, solárium.

Extra

Možnosť vyzdvihnutia skipasov na recepcii.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenzia
 • vstup do wellness
 • 1 uzamykateľná skrinka na lyže
 • 1 parkovacie miesto na parkovisku / garáži podľa typu izby
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 15 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • parkovacie miesto v garáži € 8,00/ auto/ deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Skrátené pobyty na vyžiadanie za príplatok. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Verwall, Ischgl

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Ischgl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost