JUFA Hotel Sport Resort

Hochkar / Dolné Rakúsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Hochkar

Priamo na zjazdovke
100 m od lanovky
Športová hala
Sauna
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný horský športový rezort priamo pri zjadovke v stredisku Hochkar, skvelé vybavenie pre športovcov, rodiny s deťmi, študentov, vhodný na firemné akcie...

Poloha

Jufa hotel Sport Resort ma vynikajúcu polohu priamo pri zjazdovke, stredisko Hochkar je horské stredisko bez obchodov. Najbližšia dedina je asi 15 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na svahu, k lanovke vzdialenej 100 m sa dá zlyžovať. V lyžiarskom stredisku je 19 km zjazdoviek celkom 9 vlekov a lanoviek. Viac o stredisku na lyžovanie Hochkar.

Izby, apartmány

Celkom 73 jednoducho a účelne zariadených izbieb s možnosťou 1-2 prísteliek formou poschodovej postele alebo rozkladacieho gauča. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, trezor.

Stravovanie

Polpenzia.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Jufa Hotel Sport Resort, Hochkar má recepciu, kaviareň, slnečnú terasu,wifi, úschovňu lyží a sušiareň lyžiarok, parkovisko. Seminárne miestnosti.

Šport, relax, wellness

Športová hala 45 x 36 m/ 7 m výška - volejbal, basketbal, hádzaná, floorbal, badminton, futsal...., posilňovňa, vonkajšie atletické ihrisko - skok do diaľky, do výšky, 3x 100 m dráha, kolkáreň, stolný tenis.
sauna, parný kúpeľ, infrakabína, odpočiváreň, masážna miestnosť.

Rodina, deti

Herňa pre deti, detské ihrisko, rodinné izby.

Extra

Pes povolený na vyžiadanie ( môže byť účtovaný poplatok).

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie
  • polpenzia
  • parkovisko
  • wifi
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • môže byť požadovaná miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • plnú penziu
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Jufa Hotel Sport Resort, Hochkar

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost