Apartmány BERGPARADIES ****

Dorfgastein / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Gastein

Pár metrov od svahu
Wi-Fi
Sauna *
Parkovanie
Možnosť stravovania *

Naše hodnotenie

**** / Nové moderné apartmány pár krokov od lyžiarskeho svahu v stredisku Gastein.

Poloha

Aparmtánový rezort Bergparadies sa nachádza v dedinke Dorfgastein v údolí Gastein, pár metrov od svahu. Pokojná poloha, zároveň len pár minút chôdze do centra, nestojí na samote. Supermarket a obchody dostupné pešo. Komplex pozostáva z troch budov jednotného štýlu stojacich hneď vedľa seba.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Fulseck-Gipfelbahn len 2 minúty chôdze od apartmánov, prepojenie na lyžiach Dorfgastein - Grossarl. Lyžovanie v celom údolí Gastein a tiež ďalších strediskách regiónu v cene platného skipasu Ski Amadé. Skipasy možné zakúpiť na recepcii, resp. vopred a mať ich na recepcii už prichystané. Prepojenie skibusom do Bad Hofgastein (asi 9km) a Bad Gastein (asi 15km). Posledná časť strediska Sportgastein asi 25km. Zľavy v partnerskej požičovni lyžiarskeho vybavenia a lyžiarskej škole, na požiadanie.
Viac o stredisku na lyžovanie Gastein.

Ubytovanie

Nedávno vybudované, komfortne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sat TV s plochou obrazovkou, wifi pripojenie na internet zdarma, digitálnu sekretársku službu (concierge), vybavený kuchynský kút v obývacej miestnosti, balkón alebo terasu. Kategória Standard alebo Plus, apartmány Plus sú v budove s výťahom a majú navyše kávovar Nespresso.
 • Malý apartmán Standard – asi 40m2, pre 2-4 osoby, má spálňu, kúpeľňu, obývaciu miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom.
 • Veľký apartmán Standard – asi 55m2, pre 4-7 osôb, má 2 spálne, 2 kúpeľne, obývaciu miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom.
 • Penthouse Standard – dvojpodlažný apartmán na asi 100m2, pre 6-10 osôb, má 3 spálne, 2 kúpeľne, ďalšiu samostatnú toaletu, obývaciu miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom, strešnú terasu.
 • Dvojlôžková izba standard – asi 20m2, pre 2-3 osoby, má spálňu, kúpeľňu, bez kuchynského kúta.
 • Malý apartmán Plus – asi 45m2, pre 2-3 osoby, má spálňu, kúpeľňu, obývaciu miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom.
 • Veľký apartmán Plus – asi 60m2, pre 4-6 osôb, má 2 spálne, 2 kúpeľne, obývaciu miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom.
 • Penthouse Plus – dvojpodlažný apartmán na asi 110m2, pre 6-8 osôb, má 3 spálne, 2 kúpeľne, ďalšiu samostatnú toaletu, obývaciu miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom, strešnú terasu.
V rámci komplexu sú vedľa budov Bergparadies sú tiež apartmány v dome Haus Höllbacher a Haus Berg - sú podobného štandardu, príklad foto v galérii, popis konkrétnych apartmánov bude zaslaný s ponukou.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doobjednať raňajky alebo aj polpenziu - raňajky formou bufetu s regionálnymi a čiastočne aj produktami domácej výroby (v Bergparadies), 3-chodové večere, čiastočne servírované a čiastoče formou buferu, v partnerskom hoteli SmartHotel, asi 350m od apartmánov v centre Dorfgastein.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Bergparadies, Dorfgastein má recepciu, úschovňu lyží (so sušičom lyžiarok) a bicyklov, parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Malá relaxačná zóna so saunou v dome Gratz zdarma. V stredisku v mestách Bad Gastein a Bad Hofgastein viacero kúpeľných rezortov otvorených verejnosti - Alpentherme, Felsentherme Gastein.

Rodina, deti

Vybavenie pre bábätká na požiadanie zdarma - detská postieľka, vysoká stolička, zábrany na schody.

Extra

Počas letnej sezóny je v cene hosťovská regionálna karta zliav a výhod GasteinCard. Možnosť prenájmu ruksakov a paličiek na turistiku.

Doprava

Individuálna. Transfery zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • využívanie sauny
 • wifi pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,20 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

 • raňajky alebo polpenziu
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí, menej na požiadanie, v závislosti od termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, v sezóne štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Bergparadies, Dorfgastein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Gastein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost