Hotel KVARNER PALACE ****

Crikvenica / Kvarner / Chorvátsko

Náš tip
Plážový servis
Bazén & Wellness
Wellness
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Výborný hotel s dlhoročnou tradíciou a wellness nad morom v stredisku Crikvenica na severe Chorvátska s piesočnatou plážou.

Poloha

Hotel Kvarner Palace má výbornú panoramatickú polohu s krásnym výhľadom v obľúbenom prímorskom letovisku Crikvenica. Nachádza sa priamo nad morom uprostred malebných vrchov. Centrum strediska asi 1,2km. Prímorská promenáda vhodná na prechádzky, cyklistiku aj korčuľovanie vedie do Dramalj.

Pláž, more

Len asi 150m od 1,5km dlhej piesočnatej pláže prístupnej cez záhradu hotela. Vstup na hotelovú piesočnatú pláž Palace je spoplatnený cca € 2 /dospelý a € 1,10 /dieťa /deň - vstupy na pláž zakúpite na recepcii vždy na daný deň. Hotel má aj vlastnú sekciu piesočnatej pláže. Slnečníky a ležadlá na hotelovej pláži sú zdarma k dispozícii, do vyčerpania kapacity. Pre klientov zdarma k dispozícii plážová taška s osuškami k bazénu / na pláž (2 uteráky na osobu). Na pláži je tiež plážový bar, reštaurácia, v sezóne sa tu konajú koncerty - kapely, DJ.

Izby, apartmány

Celkom 109 izieb má kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, telefón, sat TV, rádio, LAN pripojenie na internet, minibar, trezor, klimatizáciu a kútik s posedením. K dispozícii sú izby a suity rôznych typológií. Dvojlôžkové izby majú asi 25-30m2, orientované sú na severnú stranu / krajinu alebo na more, bez balkónu. Izby Superior majú balkón a výhľad na more.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu a 4-chodové večere, resp. bufet. Možnosť redukciu na raňajky. Medzinárodná, stredomorská a miestna kuchyňa, rôzne tematické bufety.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Kvarner Palace, Crikvenica má recepciu s lobby, 2 bary s terasou, záhradu, internetový kútik, bufetovú a á la carte reštauráciu, bar pri bazéne, 2 výťahy, vonkajšie parkovisko zdarma. Konferenčné priestory s vybavením a prírodným svetlom pre max 80 osôb. Wifi pripojenie na internet v izbách, hotelovej lobby aj na pláži Palace zdarma.

Šport, relax, wellness

Zdarma vonkajší vyhrievaný bazén s morskou vodou, vírivka, slnečníky a ležadlá (zdarma do vyčerpania kapacity), vnútorný bazén so sladkou vodou, sauna, parný kúpeľ, Kneipp a fitnes. 2 hotelové tenisové kurty s osvetlením zdarma (podľa obsadenosti).
Za poplatok masáže a aromaterapia, privátne Spa v hotelovom wellness centre.
V okolí možnosti potápania či prenájom plavidiel.

Zábava, aktivity

Animačný program, resp. živá hudba podľa programu v hoteli a na pláži Palace. Možnosť hotelového programu ako napr prehliadka mesta, možnosť zogranizovať výlety do okolia (čiastočne za poplatok).

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Rodina, deti

Prístelky pre deti v suitách (celkom 16 v hoteli), na vyžiadanie.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť transfer z letiska (Rijeka 18km, Pula 133km, Zagreb 173km), prípadne autobusovú dopravu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
 • drink na privítanie
 • využívanie bazénov a wellness zóny (procedúry za poplatok)
 • slnečníky a ležadlá pri bazéne a na terasách
 • slnečníky a ležadlá na pláži do vyčerpania kapacity (vstup na pláž spoplatnený na mieste)
 • plážová taška s osuškami k bazénu / na pláž
 • účasť na animačných a aktívnych programoch hotela, koncerty podľa programu
 • wifi v lobby, izbách a na pláži Palace
 • vonkajšie parkovacie miesto
 • pobytové taxy
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Možnosť doobjednať

 • vstup na hotelovú piesočnatú časť pláže Palace – cca € 2 /dospelý /deň a € 1,10 /dieťa /deň (na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Kvarner Palace, Crikvenica

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Kvarner

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost