Hotel AURORA ****

Mali Lošinj - ostrov Lošinj / Kvarner / Chorvátsko

50m od pláže
Bazén
Plážový servis
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný hotel obklopený píniami, asi 2km od centra, len 50m od kamienkovej pláže s vybavením, bazén, wellness a beauty zóna, športoviská, animačné programy pre deti a dospelých.

Poloha

Hotel Aurora sa nachádza v krásnom zálive Sunny Bay obklopený píniovým porastom, asi 2km od centra Mali Lošinj (20min pešej prechádzky) na rovnomennom ostrove.

Pláž, more

Len 50m od pláže ocenenej modrou vlajkou, kamienky, skaly a plochy na slnenie, plavčík, sprchy a kabínky na pláži. Slnečníky a kreslá na pláži aj pri bazéne zdarma do vyčerpania kapacity. K dispozícii zdarma počas pobytu aj 1 plážová osuška na osobu a plážová taška.

Izby, apartmány

Všetky izby sú klimatizované, majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kúpací plášť a papuče, 1 plážový uterák / osoba, plážová taška, telefón, trezor, Sat TV, pripojenie na internet zdarma, minibar a balkón.
 • Dvojlôžková izba Standard – bez možnosti prístelky je orientovaná na park alebo more, asi 20m2 + balkón 5,5m2.
 • Dvojlôžková izba Standard Plus – s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 7r. je orientovaná na more, asi 24m2 + balkón 5,5m2.
 • Dvojlôžková izba Premium – s možnosťou 1 prístelky (rozmery 100x185cm) je orientovaná na park, asi 30m2 + balkón 8m2.
 • Suita – pre max 2 dospelí + 2 deti do 16 rokov, má spálňu a obývaciu časť oddelenú posuvnými dverami s 2 prístelkami formou gaučov 100x185cm, balkón, morská strana, asi 37m2.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky a večere formou bufetu. Možnosť doobjednať obedy - plnú penziu. Strava pre alergikov na požiadanie vopred. Možnosť doplatku na mieste za tzv. "Dine around" medzi 01.05.-30.09. a la carte v jednej z partnerských reštaurácií v okolí. Nápoje k jedlám nie sú v cene. Pre deti v rámci miniklubu v cene aj popoludňajšie občerstvenie s džúsom a vodou.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Aurora, Mali Lošinj má recepciu, Wi-Fi v lobby a na terase zdarma, internetový kútik, zmenáreň, reštauráciu s terasou, bar, a la carte reštauráciu pri mori, výťahy, práčovňu, kaderníka, konferenčné centrum (kapacita až 400 miest), parkovisko za poplatok.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s morskou vodou, kreslami a slnečníkmi - zdarma do vyčerpania kapacity. K dispozícii osuška k bazénu / na pláž a plážová taška.
Wellness zóna na 1500m2 s výhľadom na more, vnútorný vyhrievaný bazén s morskou vodou, Jacuzzi, sauny, relaxačná miestnosť, fitnes centrum zdarma.
Beauty a SPA zóna Aura Botanic SPA – masáže, pedikúra, manikúra wellness programy na požiadanie za poplatok.
Športoviská (za poplatok) v hoteli a blízkosti – 8 tenisových kurtov, multifunkčné ihriská, plážový volejbal, prenájom bicyklov, bowling, bocce, minigolf, stolný tenis, vodné športy v sezóne.

Zábava, aktivity

Zábavný a aktívny program pre deti a dospelých počas sezóny ako hry, ranná gymnastika, súťaže, turnaje, tematické večery.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov na vyžiadanie za poplatok.
Dieťa do 7r. na prístelke v izbe Standard Plus zdarma, dieťa do 12r. na prístelke v izbách vyššej kategórie zdarma.
Detské kluby pre deti 5-12 a pre tínedžerov 12-16r. a herne v susednom partnerskom hoteli Vespera - v cene; popoludňajší program v kluboch zahŕňa občerstvenie, džús a vodu.

Doprava

Individuálna. Letenky a transfery podľa aktuálnych možností na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • wifi pripojenie na internet
 • využívanie vonkajších a vnútorných bazénov
 • využívanie slnečníkov a kresiel pri bazéne a na pláži
 • 1 plážová osuška /osoba a plážová taška k dispozícii počas pobytu
 • využívanie fitnes, sáun a relaxačnej zóny
 • detské kluby v hoteli Vespera
 • animačný program
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • pobytová taxa € 1,00 / osoba / deň, deti 12 až 18 rokov € 0,50 / deň (platba v CK)
 • registračný poplatok € 1,00 / osoba / pobyt (platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • detskú postieľku € 5,00 / noc (na vyžiadanie, platba v CK)
 • obedy - plná penzia € 14 /osoba /noc, platí pre pobyty 25.06.-04.09. a min. 3 noci (na požiadanie, platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, menej za príplatok. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Aurora, Mali Lošinj

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Kvarner

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost