Vilky MELIÁ ISTRIAN VILLAS ****

Umag / Istria / Chorvátsko

50 - 400m od pláže
Bazén
Klimatizácia
Wi-Fi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komplex pozostávajúci zo samostatných viliek, max. vzdialenosť 400 m od mora, recepcia, reštaurácie, bary, kaviarne, bazény, športoviská, parkovisko. Vhodné pre náročných klientov.

Poloha

Nedávno postavené vilky Meliá Istrian Villas sa nachádzajú v stredisku Umag v časti Stella Maris, asi 2km od centra – dostupné po prímorskej promenáde

Pláž, more

Komplex sa nachádza pri mori, jednotlivé vilky sú od mora /pláže rôzne vzdialené. Upravená kamienková pláž je max. 400m od viliek.

Izby, apartmány

Komplex celkom 180 viliek tradičnej architektúry a moderného vybavenia. Všetky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, vybavený kuchynský kút v obývacej miestnosti, LCD Sat TV, wifi zdarma, trezor, telefón, klimatizáciu a terasu s nábytkom.
 • V4 – vilka vhodná pre 2 dospelých + 2 deti má asi 43m2 + 17m2 terasy; spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom.
 • V6 – vilka vhodná pre 4 dospelých + 2 deti má asi 60m2 + 17m2 terasy, spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2 lôžkami, obývaciu miestnosť s gaučom, 2 kúpeľne.

Stravovanie

Individuálne.
Možnosť doobjednať raňajky alebo polpenziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Vilky Meliá Istrian Villas, Umag majú recepciu a info kútik, gril reštauráciu pri bazéne, tradičnú reštauráciu pri mori; pizzeriu, snack bary, kaviarne, cukráreň v rámci komplexu Stella Maris, obchody, malý turistický prístav s 80 miestami.
Komplex je priateľský k prírode, pohyb po areáli autami nie je povolený – pri príchode aj odchode Vám batožinu odvezie elektrické auto so šoférom. Samostatné parkovisko pred komplexom pre klientov viliek.

Šport, relax, wellness

Vodná oddychová zóna – vnútorný bazén, terasa na slnenie s hudbou, vonkajší bazén a bazén pre deti, športoviská. Vedľa komplexu známe tenisové centrum ITC s 15 antukovými kurtmi a tenisovou školou, minigolf, stolný tenis, prenájom bicyklov, minibowling, streľba. Jazdecké centrum v časti Umag Katoro.

Zábava, aktivity

Aktívny program pre dospelých – športy (volejbal, vodné pólo, vodný basketbal...), fitnes program (yoga, pilates, aerobik, vodný aerobik...), rôzne workshopy. Večerný program pre deti aj dospelých 15.06.-15.09.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 3 rokov na vyžiadanie zdarma.
Detské kluby s aktivitami a programom pre deti 4-17 rokov (rozdelené na kategórie) počas sezóny (cca 15.05.-30.09.)

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom vilky
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • denné upratovanie (okrem kuchynského kútika)
 • Wi-Fi
 • využívanie bazénov
 • účasť na programe
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • pobytová taxa € 1.00 / osoba / deň, deti 12 až 18 rokov € 0,50 / deň (platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • raňajky € 54,00 / osoba od 14r., € 27,00 / dieťa 5-14r. / týždeň (platba v CK)
 • polpenzia € 139,00 / osoba od 14r., € 69,00 / dieťa 5-14r. / týždeň (platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, v termíne 15.07.-26.08. min 5 nocí (menej za príplatok). Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota.
Ubytovanie je možné od 14,00 hod. Vilky je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Vilky Meliá Istrian Villas, Umag

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Istria

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost