Hotel & Resort CRVENA LUKA ****

Crvena Luka / Dalmácia Zadar / Chorvátsko

Náš tip
Pri pláži
Pre náročných
Wellness & bazén
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Jedinečný rezort Crvena Luka pozostáva z hotela a apartmánov vo vilkách rozmiestnených okolo nádhernej zátoky aj s piesočnatou plážou, bazénom.

Poloha

Jedinečný Crvena Luka Hotel & Resort otvorený v lete 2013 má výbornú polohu uprostred píniového lesa v jedinečnej zátoke medzi strediskami Biograd na Moru (asi 3km, rušnejšie stredisko) a Pakoštane (menšie stredisko). Oproti zátoke Crvena Luka je súostrovie Kornati, najväčšie súostrovie Jadranského mora, so 150 ostrovmi rôznych veľkostí. Mesto Zadar asi 30km. Pohodlné spojenie z diaľnice aj letiska.

Pláž, more

Rezort Crvena Luka sa rozkladá okolo pláže, jednotlivé ubytovania sú len pár metrov od pláže. Uprostred zátoky asi 150m dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Okolo sú prevažne skalnaté a kamienkové pláže a lepší prístup do krištáľového mora zabezpečujú aj terasy.
Možnosť prenájmu slnečníkov, plážových kresiel a osušiek.

Izby, apartmány

Rezort pozostáva z hotelovej časti, depandancu, apartmánov a viliek. Všetky sú klimatizované (individuálne nastaviteľné), majú moderné vybavenie, postele 2 x 1,8m, v obývacej miestnosti (kde je) gauč, kúpeľne spravidla so sprchou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť a papuče, trezor, sat TV, Hi-Fi, telefón, Wi-Fi pripojenie na internet.
Vybavenie kuchynských kútov (všetky ubytovacie jednotky okrem hotelových izieb a izieb v depandanci) – chladnička, sporák s rúrou, mikrovlnka, umývačka riadu a pod. Apartmány a vilky majú navyše pračku.

Apartmány sa nachádzajú v dvojpodlažných domčekoch na prízemí s terasou alebo na 1.poschodí s balkónom, len pár metrov od mora. Pozostávajú z 2 spální, kúpeľňa, 2 WC, obývacia miestnosť s kuchynským kútom - aj kávovar, umývačka riadu. Podobné ako rodinné izby, no priestrannejšie.
 • Standard – pre max 4-6 osôb má asi 88m2, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, 1 kúpeľňa so sprchou a WC a ďalšie samostatné WC. V 2 malých dvojposchodových budovách s výťahom.
 • Superior – pre max 4-6 osôb má asi 104-110m2, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, 1 kúpeľňa so sprchou a WC a ďalšie samostatné WC. V 2 malých dvojposchodových budovách.
 • Superior s výhľadom na more – ako Superior ale s výhľadom na more (aj cez zeleň).
Vilky:
 • Vilka Superior – pre 2-6 osôb, asi 84m2 + 12m2 terasa, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 1 kúpeľňa so sprchou a WC, 1 ďalšia toaleta, presklená terasa so zasúvacími dverami. V 8 radových vilkách len asi 30m od mora alebo v 4 vilkách asi 10m od mora vždy 2 zrkadlové apartmány na vilku.
 • Vilka Exceptional – pre 6-8 osôb, asi 125m2 + 20m2 terasa, len pár metrov od mora, 2 spálne s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami,, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 kúpeľne a 2 toalety, terasa s výhľadom na more. Samostatná vilka, len 3 v rezorte.
 • Vilka Exceptional Plus – asi 313m2, iba jedna v rezorte, samostatná vilka s vlastným bazénom na konci zálivu, dvojpodlažná, terasa s výhľadom na ostrovy Kornati, hlavná spálňa má vlastnú vírivku. Celkom 4 spálne s manželskou pisteľou, 3 kúpeľne a 3 toalety, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom. Navyše denná výmena uterákov.
Hotelové izby sú klimatizované, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, trezor, TV a balkón alebo terasu s posedením. Hotelová časť pozostáva z viacerých budov, má celkom 45 izieb na zvýšenom prízemí a 3 poschodiach, izby Superior majú asi 26m2 + 4m2 terasu. Všetky izby majú balkón, 3 izby na prízemí sú upravené pre hendikepovaných (bez balkónu, 38m2). V priľahlej budove - depandance je 24 izieb Standard, dvojlôžková 27m2 + 3m2 terasa, trojlôžková 33m2 + 5m2 terasa. 31 rodinných apartmánov – na 78m2 + 10m2 terasa s 2 spálňami a obývacou miestnosťou s kuchynským kútom.
 • Dvojlôžková izba Standard – má asi 30m2, balkón alebo terasa. Možnosť obsadenia 1 osobou.
 • Trojlôžková izba Standard – má asi 38m2, balkón alebo terasa.
 • Suita Standard – pre 4 osoby má asi 88m2, pozostáva z obývacej miestnosti s gaučom a kuchynským kútom, spálne s manželskou posteľou a ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami, 1 kúpeľňa a 1 toaleta, balkón alebo terasa.
 • Dvojlôžková izba Superior – má asi 30m2, spálňu oddelenú od obývacej miestnosti s gaučom posuvnými dverami, balkón alebo terasa. Možnosť obsadenia 1 osobou.
 • Dvojlôžková izba Superior s výhľadom na more – má asi 30m2, spálňu oddelenú od obývacej miestnosti s gaučom posuvnými dverami, balkón alebo terasa.
 • Trojlôžková izba Superior – má asi 30m2, spálňu oddelenú od obývacej miestnosti s gaučom posuvnými dverami, manželská posteľ a samostatné lôžko v spálni, balkón alebo terasa.

Stravovanie

Individuálne v apartmánoch a vilkách - možnosť objednať raňajky alebo polpenziu. Pri ubytovaní v hotelových izbách v cene raňajky, možné objednať polpenziu. K dispozícii sú aj jedlá pre vegetariánov a bezlepkové pokrmy, žiadajte pri rezervácii.
Polpenzia je formou 3-chodového menu: predjedlo, hlavné jedlo a dezert, výber z min. 2 možností každého chodu. Nezahŕňa nápoje. Deti do 7 rokov majú večere s rodičmi zdarma, zľavnená cena pre deti 7-12 rokov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel & Resort Crvena Luka, Crvena Luka má hotelovú reštauráciu v centrálnej časti (kapacita 400 osôb, na 1. poschodí), kde sa podáva polpenzia; na prízemí je pizzeria a zmrzlináreň; ďalšia reštaurácia je na okraji zátoky s výhľadom na ostrovy – taverna s terasou a ponukou grilovaných rýb a mäsa (kapacita 180 osôb). K dispozícii je aj lobby bar a plážový bar. Recepcia, parkovisko na začiatku pri vstupe do rezortu zdarma (1 miesto na ubytovaciu jednotku).
Možnosť prenájmu auta či lode - 24h asistencia, kaderník za poplatok, malý obchod v hoteli (otvorené podľa sezóny).
Izbová služba, práčovňa, žehlička a žehliaca doska na vyžiadanie, noviny zdarma, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma.
Konferenčné priestory s najnovším multimediálnym vybavením vhodné na organizovanie seminárov, recepcií a pod. s kapacitou 100+150 miest.

Šport, relax, wellness

Fitnes miestnosť, vnútorný bazén, vonkajšia vírivka, wellness centrum – fínska a turecká sauna zdarma; za poplatok rôzne masáže a kúry, Private Spa.
Aktívny program ako pilates, yoga a pod, podľa programu.
2 tenisové kurty, plážový volejbal, vonkajší bowling, chodníčky na jogging a chôdzu. Prenájom bicyklov za poplatok.

Zábava, aktivity

Novinka 2017 - v Biograde na Moru pribudne prvý zábavný park v Chorvátsku - Fun Park Mirnovec.
Tipy na výlety na zaujímavé miesta v okolí – exkurzie sú organizované aj priamo z komplexu vo forme pol alebo celodenných výletov podľa záujmu: národné a prírodné parky Kornati, Plitvice, Krka, Vranjské jazero; tisícročné mesto Zadar s kultúrnymi a historickými pamiatkami, múzeá, kostoly, či charakteristický Morský Organ a Pozdrav Slnku.

Rodina, deti

Detská postieľka a vybavenie pre deti k dispozícii na požiadanie zdarma.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transfer z letiska. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom do strediska Biograd na Moru. Záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • VILKY a APARTMÁNY:
 • prenájom apartmánu alebo vilky bez stravy
 • posteľnú bielizeň a uteráky, utierky
 • postele pripravené pri príchode
 • čistiaci balíček (špongia, utierka, fľaša čistiaceho prostriedku, tableta do umývačky; ďalšie balíčky za poplatok € 3)
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • pri týždňovom pobyte upratanie uprostred týždňa s výmenou bielizne
 • HOTEL:
 • raňajky formou bufetu
 • VŠETCI:
 • klimatizácia
 • využívanie vonkajšieho bazénu
 • využívanie hotelového fitnes a wellness centra s vnútorným bazénom (okrem procedúr)
 • Wi-Fi (do 5 zariadení, základný balík)
 • parkovanie (1 miesto / izba, resp. apartmán)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné poplatky

 • miestne taxy cca € 1,00 /osoba /deň
 • môže byť požadovaná vratná kaucia alebo garancia formou kreditnej karty (vilky /apartmány)

Možnosť doobjednať

 • detskú postieľku na požiadanie zdarma
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, na požiadanie aj menej. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby / apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel & Resort Crvena Luka, Crvena Luka

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost