Hotel FALKENSTEINER CLUB FUNIMATION BORIK ****

Zadar / Dalmácia Zadar / Chorvátsko

All Inclusive
Bazén
Park pre deti
100 m od pláže

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Výborne vybavený rodinný hotel so službami all inclusive, 100 m od pláže s vonkajšími bazénmi pre deti aj dospelých, spa centrum, animácie pre deti a dospelých, športoviská.

Poloha

Hotel Falkensteiner Club Funimation Borik leží v severnej Dalmácií len 5km od mesta Zadar v peknom prostredí s píniami a len 100m od pláže.

Pláž, more

Pláž s pozvoľným vstupom do mora je z oválnych kamienkov len 100m od hotela.

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v jednolôžkových , dvojlôžkových, dvojlôžkových s jednou prístelkou, dvojlôžkových s dvomi prístelkami, rodinnej izbe Royal a v Suite. Všetky izby majú mini bar, SAT TV, trezor, telefón, klimatizáciu s možnosťou výberu izby s výhľadom na more.

Stravovanie

All inclusive: bohaté raňajky formou bufetu, obedy, večere, nápoje počas jedál (domáce víno, pivo, voda, nealkoholické nápoje, čaj, káva), uvítací nápoj, nápoje v bare Tramontána 10-22 hod (miestne víno, pivo, voda, nealko nápoje, káva, čaj, domáce alkoholické nápoje), pool snack bar 12-22 hod, tématické ponuky bufetu, všechny all inclusive kokteily, (do 02.10.).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Falkensteiner Funimation Club Borik, Zadar má reštauráciu, bary, konferenčné priestory, parkovisko vedľa hotela.
V blízkom okolí sa nachádza detský park s detským ihriskom, disko klub, lekáreň, autobusová zastávka a banka.

Šport, relax, wellness

Acquapura Thalasso & Spa Centar Borik - krytý bazén, fitness centrum, fínska sauna, turecká sauna, Kneipp, vonkajšia vírivka, relaxačná miestnosť, lehátka a slnečníky pri bazéne - neobmezené využitie v cene all inclusive.
V dostupnej vzdialenosti sa nachádza tenisový kurt, mini golf, vodné lyže, potápanie, požičovňa bicyklov, kanoe, člnkov, organizované lodné výlety.

Zábava, aktivity

Animačné programy pre dospelých 30.05. - 15.09. - živá hudba, šport, večerná zábava.

Rodina, deti

Dieťa do 7 r. na prístelke zdarma.
Animačné programy (30.05. - 15.09.) - vodné športy, turnaje, mini disco.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s All inclusive
  • využitie Acquapura Thalasso & Spa Centar Borik
  • animačné programy
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí v termíne 01.07.-30.08. Nástupný deň je ľubovoľný. V ostatných termínoch na vyžiadanie možnost pobytov od 2 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Falkensteiner Funimation Club Borik, Zadar

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost