Hotel PRESIDENT *****

Dubrovnik / Dalmácia Dubrovnik / Chorvátsko

10m od mora / priamo pri pláži
Pre náročných
Plážový servis
Bazén
Wi-Fi
Bazén

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*****/ Luxusný hotel priamo oproti moru, len 6 km od historického centra. Vysoký štandard ubytovania a služieb -recepcia, reštaurácia, bar, terasa, 2 panoramatické výťahy, parkovisko, wellness, masáže, kozmetika, súkromná pláž s vybavením, konferenčné miestnosti, miniklub, hudobné večery, nonstop izbový servis. Vhodný pre náročných klientov všetkých vekových kategórií.

Poloha

Hotel Valamar President, Dubrovník má výbornú polohu priamo oproti moru a ponúka ohromujúci výhľad na Elafitské ostrovy. Svetoznáme historické mesto Dubrovník je vzdialené len 6km.

Pláž, more

Hotel je obklopený plážou - kamienková, miestami s útesmi a betónovými platňami na slnenie, kam sa dostanete z hotela panoramatickým výťahom.
Na hotelovej pláži sú ležadlá, kreslá, slnečníky – pre hotelových hostí zdarma, sprchy, kabínky, plážový bar / reštaurácia. V blízkosti sa nachádza aj pláž Cava a Copacabana (asi 250m).

Izby, apartmány

Komfortné, svieže dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú cca 30 m2, kúpeľňu s vaňou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/ kúrenie, SAT TV, telefón, trezor,pripojenie na modem, WIFI pripojenie, minibar, balkón alebo terasu s výhľadom na more.
Nonstop izbový servis.
Superior izby majú aj obývaciu časť so sedačkou.

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu. Možnosť doplatku za večere formou bufetu.
Možnosť vegetariánskeho menu, špeciálne menu pre diabetikov, studená večera na vyžiadanie, rybárska noc v plážovej reštaurácii v júli a auguste (info v hoteli)

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel President, Dubrovnik má recepciu, reštauráciu, a la carte reštauráciu, lobby bar, zmenáreň, internetový kútik, hotelový shop, nonstop izbový servis, 2 panoramatické výťahy, parkovisko. K dispozícii aj konferenčné miestnosti a salónik.

Šport, relax, wellness

Bazén so sladkou vodou a terasou s kresielkami a slnečníkmi pre hotelových hostí zdarma.
Wellness centrum – fínska sauna, infra sauna, parný kúpeľ, vírivka, kardio stroje, 2 relaxačné miestnosti a záhrada (vstup zdarma).
Masáže, manikúrka, pedikúra, kaderníctvo za poplatok na mieste.
V susedstve k dispozícii za poplatok – tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, vodné športy a pod.

Zábava, aktivity

Počas hlavnej sezóny hudobné večery.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma.
Mini Club Maro.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu
  • wellnes
  • telefonickú asistenčnú službu
  • pobytovú taxu
  • telefonickú asistenčnú službu

Možnosť doobjednať

  • večere € 132,00 týždeň, (na vyžiadanie, platba v CK)
  • detská postieľka € 39,00 týždeň, (na vyžiadanie, platba v CK)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel President, Dubrovnik

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Dalmácia Dubrovnik

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost