Grand AZUR Hotel ****

Orebić / Dalmácia Dubrovnik / Chorvátsko

30m od pláže
Bazén
All inclusive
Klimatizácia
Wi-Fi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Nedávno zrekonštruovaný komfortný hotel sa nachádza len 50 m od mora na polostrove Pelješac, asi 800 m od centra mesta. Ubytovanie vo viacerých typoch izieb so službami all inclusive, recepcia, reštaurácia, bary, bazény, tenisové kurty, animačné programy pre deti aj dospelých.

Poloha

Grand Hotel Orebić sa nachádza na pokojnom mieste v zátoke na polostrove Pelješac, v meste Orebić. Centrum mesta 800m po pobrežnej promenáde.

Pláž, more

Kamenisto piesočnatá pláž 30m. Grill bar.
Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Izby, apartmány

Jednolôžkové, dvojlôžkové a rodinné izby s možnosťou 1 prístelky na vyžiadanie (Superior) majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, internet, SAT TV, trezor, mini bar (iba izby na park), klimatizáciu a niektoré balkón. Orientované sú na more alebo park.
Junior Suity pre 2 dospelých + 2 deti do 12r. na gauči, cena a kapacita na vyžiadanie

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, čapované domáce alkoholické a nealkoholické nápoje v bare (10:00-23:00hod.), počas celého dňa filtrovaná káva, poobedňajšie občerstvenie s koláčmi.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Grand Azur Hotel, Orebić má Grand Hotel Orebić má recepciu s Wi-Fi zdarma, reštauráciu, aperitív bar, snack bar, nočný bar, zmenáreň, internetový kútik, obchod so suvenírmi, parkovisko. Prenájom áut.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén a detský bazén s terasou na slnenie, stolný tenis, plážový volejbal, bocce, fitness, tenisové kurty, basketbal, futbal.

Zábava, aktivity

Animačné programy pre deti a dospelých (účasť v cene). Živá hudba na terase. V meste diskotéka.

Rodina, deti

Deti do 7 rokov na prístelke zdarma. Neplatí pre izby typu Junior Suita.
Dieťa do 2 rokov v izbe s 1 dospelým zdarma. Detská postieľka zdarma na vyžiadanie.
Mini klub.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • bytovanie s All inclusive
  • využívanie bazénu
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Grand Azur Hotel, Orebić

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost