Jazero Garda

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup

kreativita

spoľahlivosť

kompletný servis

výhodné ceny

Dovolenka Lago di Garda

Dovolenka pri jazere Garda vznikla pre milovníkov vodných športov, prírody a turistiky. Prostredie priam láka vysadnúť na bicykel a vydať sa po cyklistických trasách okolo jazera. Vraví sa, že svet je najkrajší z konského sedla. Jazda na koni, horolezectvo, tenis, golf sú ďalšie príležitosti pre aktívne založených rekreantov. Leňošeniu pri vode sa môžete oddávať na niektorej z vybavených pláží, kde okrem slanej vody máte všetko ako pri mori. Pri Sirmione nájdete Gardaland, ktorý láka návštevníkov do lunaparku, na dinosaurov a pirátske lode. V Gardone Riviera je botanická záhrada. Gargnano sa zameriava na milovníkov horských bicyklov a windsurfingu. Riva del Garda je z letovísk pri jazere najnavštevovanejšia aj vďaka 100m vysokému vodopádu, ktorý je spestrením dovolenky pri Lago di Garda.

Letoviská na Lago di Garda

Jazero Lago di Garda ponúka na svojom 160 km pobreží niekoľko desiatok stredísk, z ktorých je niekedy dosť ťažké vybrať si miesto dovolenky. Úloha vybrať najznámejšie letoviská na Garde nie je jednoduchá, rozhodne sem patria: Sirmione, Peschiera, Gardaland, Mattarana, Caneva, Fosalta, Vanon, Lazise, Cisano, Bardolino, Garda, Torri del Benaco, Czero, Castelletto, Brenzone, Castello, Assenza, Cassone, Val di Sogno, Malcesine, Navene, Torbole, Linfano, Riva del Garda, Limone sul Garda, Pieve, Campione, Piovere, Muslone, San Giacomo, Gargnano, Bogliaco, Roina, San Giorgio, Vecchia, Pulciano, Toscolano Maderno, Maclino, Bornico, Gardone Riviera, Barbarano, Salo, Campoverde, Cisano, Portese, San Felice, Manerba del Garda, Moniga del garda, Padenghe sul Garda, Desenzano,

Fotogaléria

Blogy, články

blog Lago di GardaLago di Garda, najväčšie jazero Talianska / blog Potulky Talianskom
Zaujímavý pohľad na jazero Lago di Garda od cestovateľa a blogera, ktorý precestoval takmer všetky kúty Talianska ...

Fórum

Boli ste pri jazere Lago di Garda a máte vlastné zaujímavé postrehy, alebo iný názor? Dajte tipy, čo si pri návšteve tohoto dovolenkového strediska nenechať ujsť, vidieť alebo ochutnať! Využite tento priestor a poraďte tým, ktorí sa ešte len chystajú prebádať najväčšie jazero Talianska - Lago di Garda.

Linky, odkazy

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost