Slovensko

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Slovensko

Pestrosť je hlavným dôvodom, prečo navštíviť Slovensko. Objavte malebné dedinky a ľudovú architektúru v lone prírody, nasledujte stopy histórie, ktoré tu zanechali početné hrady a zámky. Národné parky, prírodné zaujímavosti, jaskyne, jazerá, hory, kúpeľné mestá, termálne kúpaliská a prírodné pramene sú bohatstvom krajiny. Aktívnych záujemcov o Slovensko zaujmú cyklotrasy a lyžiarske strediská. Slovensko patrí k najmenším krajinám Európy, kde sa nachádza množstvo jedinečných zaujímavostí, lákajúcich návštevníkov. Čo je malé a jedinečné, to je vzácne. Slováci (Sloveni) sú na svoju krajinu pyšní a považujú ju za klenot, Slovensko klenot v srdci Európy.
Aktuálne info - COVID-19.

Moja dovolenka na Slovensku

Naplánujte si dovolenku na Slovensku, malebná krajina má pestrú paletu lákavých oblastí s bohatstvom, ktoré sa oplatí navštíviť. Ubytujte sa na niektorom z miest, odkiaľ sa dobre podnikajú výlety do okolia. Radi vám pomôžeme naplánovať trasu po Slovensku s kombinovaným ubytovaním. Za pozornosť stojí naša príroda, slovenské vrchoviny, hory aj veľhory, slovenské rieky, jaskyne, mestá i malebné oblasti, pozoruhodné hrady, zámky, zrúcaniny, kostoly a tiež salaše, vinice a lazy. Z turistického hľadiska Slovensko členíme na 15 regiónov: Bratislavský, Tatranský, Liptovský, Oravský, Šarišský, Spišský, Turčiansky, Zemplínsky, Záhorský, Považský, Pohronský, Podunajský, Nitriansky, Gemerský a Ipeľský. Každý z nich je jedinečný s pestrou programovou ponukou, atrakciami, pamiatkami, kulinárskymi špecialitami, ktoré nakombinujeme tak, aby si každý návštevník mohol povedať: "moja dovolenka na Slovensku bola príjemným zážitkom".

Pre fanušíkov zimných športov je na Slovensku pestrá ponuka prevažne menších lyžiarskych stredísk. Lyžovanie na Slovensku je stále obľúbenejšie. K atraktívnosti tohto športu prispievajú aj úspechy našich športovcov - či už Petry Vlhovej v alpskom lyžovaní alebo Anastasiye Kuzminovej v biatlone.

COVID opatrenia

Aktualizované 16.06.2020


Vstup a voľný pohyb osôb na Slovensku je bez obmedzení pre cestujúcich z krajín tzv. "bezpečného zoznamu".
Cestujúci prichádzajúci z krajín mimo tzv. "bezpečného" zoznamu sa musia pri príchode na SK je na základe ustanovenia UVZ nutné preukázať sa negatívnym testom na ochorenie COVID-19 nie starším ako 96 hodín v anglickom, nemeckom, českom alebo slovenskom jazyku. Pre získanie potvrdenia negatívneho výsledku musíte absolvovať iba spoplatnené vyšetrenie. 96 hodinová platnosť negatívneho testu začína dňom oznámenia výsledku.

Opatrenia počas pobytu

Nosenie ochranných prostriedkov dýchacích ciest (rúšok) v prostriedkoch hromadnej dopravy, obchodoch a verejných interiérov je povinné.
Odporúčané nosenie ochranných prostriedkov dýchacích ciest (rúšok) v exteriéri pri vzdialenosti menej ako 2 metre.
Dodržiavanie základných hygienických pravidiel.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost