Filozofia Reny Travel

osobný prístup
Renytravel na prehliadke hotelov
Renytravel v Taliansku
Lyžovanie v Renytravel
školenie Renytravel
Testovanie lyží s Renytravel


Od začiatku našej existencie je pre nás zakladným pravidlom osobný prístup ku každému klientovi. Každého si pamätáme aj po ročnej odmlke, pretože s ním detailne konzultujeme jeho potreby, požiadavky a predstavy dovolenky, diskutujeme a modelujeme viaceré možnosti pobytu, až kým všetko pasuje. Špecializujeme sa na služby a destinácie, ktoré nás bavia a zaujímajú.

Robíme len to, čo dobre poznáme. Môžeme tak robiť veci najlepšie, ako sa dá. Máme radi tenis, golf, cyklistiku, skrátka šport, ale najmä sa radi lyžujeme. Nechávame sa rozmaznávať na wellness pobytoch, zisťujeme klady a zápory talianskych a chorvátskych letovísk, túlame sa po horách peši aj na bicykli, kúpeme sa v mori, milujeme vietor a plachty. Preto vieme pripraviť takto zamerané pobyty aj pre našich klientov.

Najlepšou odmenou od klienta je jeho opakovaný návrat pri ďalšej a ďalšej potrebe cestovať. Vyše 40% našej aktuálnej klientely tvoria zákazníci, ktorí s nami cestujú opakovane. Pridanou hodnotou pre vás je už spomínaný osobný prístup, teda zameranie sa na jedinečnosť vašich potrieb a preferencií, ale to hlavné čo získavate je partner, ktorý hrá za vás. Stojíme na vašej strane, nech sa vám na cestách prihodí čokoľvek, vždy riešime situáciu vo vašom záujme.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost